Важкопоранений АТОшник із Закарпаття — один із героїв стрічки, знятої актрисою-волонтеркою

Хлопець із Мукачева Дмитро Тромпак став одним із героїв документального фільму «We are soldiers», що зняла молода акторка та волонтерка Світлана Смирнова під враженням від історій поранених, яких вона почула немало з початку війни у воєнному шпиталі.
У фільмі «We are soldiers» мова йде про трьох важкопоранених бійців, один з них – Дмитро, який до війни працював на будівництві. Батьків у нього нема. А бабуся хлопця не знає про те, що Дмитро воював. Хлопець не хоче, аби вона переживала.
Стрічка вже пройшла відбір Римського кінофестивалю. Також фільм покажуть у Голлівуді.
Ужгород.in з посиланням на «СТБ»
До теми
- Справжній гігант Карпат! На Закарпатті росте дерево, яке вважають найвищим в Україні та Східній Європі (ФОТО)
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Деокупація пам’яті: як замку «Паланок» повертають його українську історію
- Пам'яті Дмитра Гаваші: у Мукачівському замку провели захід, присвячений ексдиректору і захиснику, який загинув на війні
- Перед полоном замовив дружині квіти на день народження. Маріупольці В’ячеслав та Валерія Кучковські про те, як зберегти любов під час війни
- Соціальне таксі на Закарпатті: як працює послуга в Ужгороді та Мукачеві
- Рік Родини розпочала Мукачівська греко-католицька єпархія
- Тренується шість днів на тиждень і у 16 років став чемпіоном світу: історія мукачівського боксера Ростислава Трусова
- Вперше в історії Закарпаття: беатифікація священномученика Петра Павла Ороса
- В Ужгороді запрацював безкоштовний мобільний застосунок для пацієнтів
- "Моя мрія отримати якісний протез здійснилася": історія закарпатського ветерана Йосипа Лакатоша
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Дату беатифікації блаженного Петра Павла Ороса на Закарпатті перенесено
- Був на межі життя та смерті: медики Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували 15-річного хлопця
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні врятували 8-річного хлопчика зі складною формою онкології
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- Мукачівські школярі відзавтра також на карантині
- В Ужгороді вперше відбулася Всеукраїнська проща монашества

До цієї новини немає коментарів