У квітні закарпатці здали до поліції 8 кг вибухових речовин, серед них снаряди й міни

До числа останніх відносяться револьвери та газові пістолети, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії.
Крім того, протягом квітня до поліції області закарпатці здали 8 кілограмів вибухових речовин, серед яких снаряди та міни.
Більшість виданого у добровільному порядку арсеналу, краяни хочуть зареєструвати, аби у подальшому користуватися зброєю у законний спосіб.
Поліція дбає про безпеку та правопорядок у краї у цілодобовому режимі. З метою убезпечення громадян від кримінально караних наслідків місячники добровільної здачі зброї проводяться регулярно. Завдяки таким превентивним операціям громадяни мають змогу видати зброю, яка в них на руках і уникнути кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання. Цього місяця від відповідальності за цим напрямком звільнено 19 осіб.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Не просто послуги, а справжня турбота: в Ужгороді відкриється новий салон догляду за домашніми улюбленцями
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- Імпровізація через емоції: в Ужгороді діє плейбек-театр для підлітків та дорослих
- Кожна дитина важлива - "Дорога життя" в Ужгороді доводить це вже 26 років
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Фейки та маніпуляції у закарпатських медіа: що робити і чи треба
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- "Потрібна послуга для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом": соціальне таксі працює в Ужгороді
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп

До цієї новини немає коментарів