Фотоконкурс "Миттєвості сімейного щастя" стартував у фойє Закарпатської ОДА

Конкурс світлин був оголошений департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації. Тематика – сім’я та родинні традиції. Долучилися до нього і професіонали, і аматори.

Відтак до участі у конкурсі відібрано три десятка світлин, які нині представили в атріумі будівлі ОДА. Серед учасників – Сергій Канайло, Василь Ловска, Юрій Мельник, Андрій Світлинець, Василь Віщак, Олеся Іванцик, Микола Поцко, Галина Гарапко, Ольга Ньорба, Олег Ільчин, Іван Буркало, Ярослав Дуленко, Василь Боднар, Володимир Ньорба.

Протягом тижня долучитися до голосування можуть всі бажаючі. Для цього необхідно вкинути у скриньку для голосування папірець із вказаним на ньому номером роботи. Автори трьох найкращих отримають відзнаки.
Джерело: Сайт Закарпатської ОДА





До теми
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів

До цієї новини немає коментарів