В Ужгороді нагородили переможців всеукраїнських олімпіад та МАНу

«Це – найкращі ужгородські учні, наші розумники і розумниці, переможці всеукраїнського рівня учнівських олімпіад і науково-дослідницьких робіт МАН. Переповнює гордість за наших школярів! Упевнений, що з такою молоддю все у нашої країни буде добре», сказав у вітальному слові Богдан Андріїв, подякував учням, педагогам, батькам за спільну працю, яка дає такі чудові результати. Також Богдан Євстафійович вручив школярам сертифікати на грошові премії у розмірі 10,5 тисяч гривень.
Отож, сьогодні нагороди отримали переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- учениця 11 класу класичної гімназії Шебела Валерія (ІІ місце з української мови та літератури );
- учень 10 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка Якубець Євген (ІІІ місце з англійської мови);
- учениця 11 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Білоус Поліна (ІІІ місце з російської мови та літератури);
- учень 9 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Клочко Олександр (ІІІ місце з російської мови та літератури);
- учениця 9 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Ерп Аксель (І місце з французької мови);
- учень 11 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Ромочуський Денис (ІІ місце з англійської мови);
- учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені В. С. Гренджі Донського Хланта Вероніка (ІІІ місце з української мови і літератури);
- учениця 9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Журук Катерина (ІІІ місце з трудового навчання (технологій);
- учениця 9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Олашин Олександра (ІІ місце з географії).
переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:
- учениця 11 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка Мелеш Катерина ( ІІІ місце, відділення фізики та астрономії, секція – астрономія та астрофізика);
- учень 11 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Пушкаренко Віктор ( ІІІ місце, відділення хімії та біології, секція – медицина);
- учениця 10 класу Класичної гімназії Горблюк Ангеліна (ІІІ місце, відділення екології та аграрних наук, секція охорона довкілля та раціональне природокористування);
- учениця 11 класу Класичної гімназії Чемодурова Анна (ІІІ місце, відділення філософії та суспільствознавства, секція – правознавство);
- учениця 11 класу Класичної гімназії Суркова Анастасія (ІІІ місце, відділення хімії та біології, секція – валеологія);
- учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені В. С. Гренджі Донського Хланта Вероніка (ІІІ місце, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція –фольклористика).
Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради
До теми
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Навіть у найважчі моменти ми все одно співаємо, – керівниця театру «Берегиня»
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Кожна людина має право залишатися собою...»: 13-річна ужгородка Валерія Білецька розповіла про що її друга авторська пісня «Абоненти»
- В Ужгороді відбувся меморіальний захід, присвячений трьом полеглим Героям
- "Ми лікуємося об людину": інтерв'ю з психологинею про підтримку родин військовослужбовців
- Сьогодні – Трійця: традиції, прикмети та головні заборони свята
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Безбар’єрність – це про повагу: як Закарпатський кардіоцентр створює простір, доступний для кожного
- Майже 45 років записів: в Ужгороді презентували третій том «Щоденників Івана Чендея»

До цієї новини немає коментарів