Міжнародний день захисту дітей: чим запам'ятається свято ужгородцям?

Міжнародний день захисту дітей: чим запам'ятається свято ужгородцям?
Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в Ужгороді – яскрава і різноманітна програма для юних жителів та гостей міста. Відзначаються також, уже традиційно, Дні Європи в Україні.

 

Як уже повідомлялося, вранці серйозні грошові премії – по 10,5 тисяч гривень – Ужгородський міський голова Богдан Андріїв вручив найрозумнішим школярам – за перемоги на всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

На площі Театральній найменшенькі ужгородці - вихованці дитсадків демонстрували свої таланти у конкурсі "До-ре-мі-фа-солька", школярі виступили з художнім, танцювально-пісенним представленням країн Європи у концерті «Європейський вернісаж».

У центрі Ужгорода провели різні майстер-класи, склали із величезних пазлів карту Європи, у парку "Підзамковий" провели конкурс малюнку на асфальті.

Також на площах Театральній та Євгена Фенцика – дитячий пленер "Щасливе дитинство", вікторина "Чи добре ти знаєш Ужгород?", соціальна акція "Майбутнє України в руках дітей", ігрова програма "Грайлик".

Насичена програма для дітей в Ужгороді продовжиться і завтра, в неділю, на площах Театральній та Євгена Фенцика. Зокрема, о 17.00 – виставка робіт вихованців центру «Дорога життя» а о 18.00 Студія сучасного танцю «Бліц» покаже свої переможні виступи на міжнародних змагання у програмі «Ми – чемпіони!».

Джерело: Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

01 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів