В Ужгороді перевірили виконання будівельних робіт. Що виявили?

В Ужгороді перевірили виконання будівельних робіт. Що виявили?
Працівники управління державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Ужгородської міської ради провели позапланову перевірку з огляду на роботи, які проводяться у будинку №7 на вулиці Братів Бращайків,7 в обласному центрі.

 

З’ясувалося, що 9 жовтня 2017 року  було видано наказ управління містобудування та архітектури (№30) «Про затвердження містобудівних умов та обмежень» на «реконструкцію власного підвального приміщення» за цією адресою за зверненням забудовника. Проектом реконструкції передбачено влаштування входу до підвалу з вулиці. Разом з тим у наказі йдеться, що об’єкт знаходиться в межах історичного ареалу, тому забудовник під час реконструкції має врахувати погоджене історико-містобудівне обґрунтування, розробити проект та погодити на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури. Адже рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 7 листопада 2008 року (№ 4540 «Про заборону прибудов та зміни фасадів» заборонено юридичним та фізичним особам прибудови для влаштування зовнішніх входів до вуличних фасадів будинків чехословацької забудови 20-30 років ХХ століття, що входять до складу архітектурно-містобудівельного ансамблю «Малий та Великий Галагов» та центральної історичної частини Ужгорода. Проте  забудовник цю вимогу не виконав. Земельна ділянка для влаштування входу з вулиці рішенням сесії також не надана, як і ордер на проведення земляних робіт.

За результатами перевірки працівниками управління ДАБК буде винесено припис, а повідомлення про початок будівельних робіт скасують у зв’язку з поданням недостовірних даних. Роботи наразі зупинено, інформують із управління держархбудконтролю Ужгородської міської ради.

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

 

05 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів