До словацького Кошице можна їхати із закарпатського Мукачева потягом (ГРАФІК І ЦІНИ)

До словацького Кошице можна їхати із закарпатського Мукачева потягом (ГРАФІК І ЦІНИ)
Поїзд сполученням Кошице-Мукачево-Кошице сьогодні о 13.50 прибув на станцію в Мукачево, і згідно з розкладом, відправився у зворотній рейс.

 

Посприяли запуску рейсу посприяли народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват. Продаж квитків на поїзди Кошице—Мукачево—Кошице відкритий. Поїзд курсує з 9 червня.

артість квитка становитиме еквівалент 7,5 євро. Квитки можна придбати у міжнародних касах. Поїзд № 960/961 Кошице—Мукачево відправлятиметься о 09:10 та прибуватиме до Мукачева о 14:00. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з Мукачева о 14:54 та прибуватиме до Кошице о 18:13.

Поїзд з Мукачево—Кошице відправлятиметься о 12:01 та прибуватиме до Мукачева о 16:42. Зворотно поїзд вирушатиме о 18:20 та прибуватиме до Кошице о 21:33. Під час маршруту заплановані зупинки на станціях Чоп-Пасажирський та Чієрна-над-Тисою.

Розклад вказаний за місцевим часом, а детально з ним ознайомитися можна на сайті Укрзалізниці.

Всіляко запуску рейсу посприяли народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват – про це під час зустрічі рейсу розповів заступник голови ОДА Віктор Мікулін, та висловив народним депутатам вдячність за розвиток транспорнтої інфраструктури області.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів