У Закарпатті з'явиться "Смарт Музей"

У Закарпатті з'явиться "Смарт Музей"
У понеділок, 18 листопада, о 12:30 у лицарській залі Мукачівського Замку Паланок (виїзд з Ужгорода об 11:30) відбудеться презентація проєкту «Смарт Музей», який розпочинає свою роботу на Закарпатті і прикордонних регіонах Словаччини та Угорщини.

 

«Смарт Музей – сучасні форми представлення культурної спадщини» спрямований на залучення мешканців та гостей цільових регіонів до вивчення культури та історії у сучасному інтерактивному форматі. На реалізацію цікавих і змістовних заходів, до яких залучені Мукачівський історичний музей (Замок Паланок) та ще п'ять музеїв у Словаччині та Угорщині проєктом передбачено два роки. Реставраційні роботи, дослідження, створення нових експозицій з використанням сучасних цифрових рішень і технологій, навчання і обмін досвідом, інтерактивна анімація та уроки краєзнавства для дітей в ігровій формі та багато іншого.

Детальніше про новації розкажуть:

Євгеній Лукша – голова правління ГО Асоціація «Ужгород – ХХІй вік», менеджер проєкту «Смарт Музей»;

Михайло Белеканич – директор Мукачівського історичного музею;

Ксенія Охотник – координатор проєкту «Смарт Музей»;

Наталія Ліхольот – регіональний представник програми ТКС ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» 2014 – 2020 у Закарпатській області;

Представники партнерських організацій з Угорщини та Словаччини.

 

Інформаційна довідка:

Проект реалізовується міжнародним консорціумом партнерських організацій з України, Словаччини та Угорщини на чолі з громадською організацією Асоціація «Ужгород-ХХІй вік» за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» 2014-2020. Партнери проєкту: Мукачівський історичний музей (Замок Паланок), Кошицький самосправний край та Агенція регіонального розвитку Кошице у Словаччині, а також Музей ім. Германа Отто (м. Мішкольц) та Керуюче бюро замку Фюзер в Угорщині.

Джерело: Ужгородський пресклуб

 

14 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів