На Закарпатті викрито наркоугрупування, яке збувало марихуану та кокаїн у великих розмірах

Інформація щодо причетності правоохоронців до злочинної діяльності групи не знайшла свого підтвердження. Учасниками наркогрупи виявились мешканці міста Виноградів, які налагодили вирощування конопель, переробку та подальший збут на ринку країн Євросоюзу марихуани, а також психотропних речовин. Спільними діями працівників внутрішньої безпеки НПУ, слідчих поліції Закарпаття та прокуратури проведено низку санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів та у їхніх спеціально обладнаних приміщеннях.
Виявлено і вилучено 56 поліетиленових пакетів з сухою подрібненою речовиною та 2 пакети з порошкоподібною речовиною. За висновком проведеної експертизи вилучені речовини є наркотичними засобами – майже 7 кілограмів марихуани та 243 грами кокаїну.
Крім того, у підвальному приміщенні виявлено незаконно під’єднану до електромережі "біткойн-ферму", де вилучено чималу кількість оргтехніки та комплектуючих до неї. Разом з тим, оперативники Закарпатського УДВБ НПУ та слідчі СУ ГУНП під час санкціонованого обшуку виявили склад контрафактних сигарет у кількості майже 83 тисячі блоків. Сигарети були замасковані у коробки з-під електротоварів.
Слідчими СУ ГУНП у Закарпатській області оголошено підозри за ч.2 ст.307 ККУ двом активним учасникам наркоугрупування, один з яких – 42-річний мешканець Виноградова - оголошений у розшук. Його поплічника затримано в порядку ст.208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. На теперішній час тривають подальші слідчі дії, з метою встановлення усіх учасників організованої злочинної групи, задля притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Джерело: відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкриють інсталяцію на честь полеглих Захисників України
- За клопотанням поліції Сваляви суд взяв під варту підозрюваного у шахрайстві із заставою у розмірі 28,6 мільйона гривень
- Місцеві допомогли мотоциклом, рятувальники — евакуювали: на Свидовці туристу стало зле
- Загибель дитини на на Ужгородщині: 19-річного водія взяли під варту без права на заставу
- П’ятеро туристів заблукали в горах біля Синевиру: рятувальники допомогли спуститися
- У мікроавтобусі закарпатця прикордонники виявили речовину, схожу на канабіс
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- Поліція Закарпаття викрила наркоугруповання, яке збувало метамфетамін гуртовими та роздрібними партіями: організатори – власник та керівник приватної охоронної фірми
- На Закарпатті варили «Леквар Перемоги»
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- В Ужгороді електричним струмом уразило двох чоловіків: один загинув
- Поліція Берегівщини розслідує обставини смерті 11-річного хлопчика — попередня версія самогубство
- Вогнеборці Мукачева врятували чоловіка під час пожежі в багатоповерхівці
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- Застрягли під Говерлою без зв’язку: рятувальники вночі евакуювали шістьох туристів
- На Закарпатті за тиждень розшукали шістьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- Український гірськолижник Дмитро Шеп’юк привіз з Чехії чотири дрони для ЗСУ
- 1,2 га сухостою згоріло на Ужгородщині: під час гасіння травмувалася жінка
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
- У горах на Закарпатті рятувальники надали допомогу 125 туристам
До цієї новини немає коментарів