Свята і застілля: як повернутись до здорового харчування

Свята і застілля: як повернутись до здорового харчування
Найпростіший спосіб повернутися на дієту після свят — це скласти план дій у надзвичайних ситуаціях ще до їх початку. Отже, нижче ви дізнаєтеся, як повернутися до дієти після святкових застіль

 

Повертаємося на дієту після свят

Найголовніші перешкоди, коли справа доходить до свят, це нездорова їжа, така як солодощі і тістечка, і, можливо, алкоголь в занадто великих кількостях. Одна річ, яка буде дуже корисна, — це спланувати ідеальну вагу, яку ви хотіли б мати після свят. Так ви будете знати, скільки у вас є «місця для шкідливої їжі», коли справа дійде до святкових застіль.

Контроль вашої ваги протягом свят допоможе вам не переїдати, і, в разі необхідності, вжити необхідні дії, щоб все виправити.

Насамперед, зауважимо, що не можна повністю забороняти собі насолоджуватися святами. Це призведе до того, що ви ще сильніше зірветеся і повернетеся до своєї дієти зовсім не скоро. Насолоджуйтеся святковими застіллями, але прийміть правильні заходи, щоб обмежити вплив шкідливої їжі.

Також ще одна річ, яку корисно буде зробити, це додати у свій календар всі дати святкових вечорів та зустрічей, які ви збираєтеся відвідати.

Це дозволить вам в повній мірі скористатися наступними порадами:

  1. Повертайтеся до дієти, коли ви відчуєте, що хочете вгамувати спрагу чого-небудь солодкого, дозвольте собі це, але взявши шматочок десерту, який буде менше звичайного. Знання того, що ви можете дозволити собі шматок десерту, допоможе вам залишатися при здоровому глузді і не переїдати.
  2. Також слід обмежити потурання один раз в день. Постарайтеся зрозуміти, що кількість калорійної їжі обмежена. Ви можете дозволити собі невеликий попуск, але тільки один раз за день.
  3. Їжте невеликими порціями на святах. Не приходьте на застілля голодними, це може призвести до миттєвої катастрофи навіть для самого дисциплінованої людини.
  4. Їжте повільно. На святах намагайтеся їсти обережно і повільно. Це допоможе вашому мозку краще зрозуміти, що ви ситі, тому ви навряд чи будете балувати себе занадто сильно.
  5. Правильне споживання води (близько 2,6 літра на день) допоможе вам почувати себе ситими довше. Це також допоможе вам краще перетравлювати їжу.
  6. Зважуйтеся кожен день протягом святкового сезону, це допоможе вам контролювати свою вагу.

Після завершення відпустки найшвидший спосіб повернутися в потрібне русло — прийняти те, що минуло і не картати себе за зайві кілограми. Потім ви можете переглянути своє поточне становище і майбутні цілі, щоб продовжити дотримуватися дієти. Поверніться до своїх звичайних тренувань і здорового харчування. Переоцінка ваших цілей та ведення щоденника харчування, допоможе вам краще зосередитися і контролювати своє харчування під час свят. Тепер ви знаєте, що кращий спосіб повернутися до дієти після свят — це відстежувати свої звички і використовувати поради, наведені вище. Використовуйте їх, щоб виробити сильні звички, які ви зможете використовувати і надалі.

Джерело: Ukr.Media

 

08 січня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів