Гірсько-патрульна рота Нацгвардії патрулюватиме Ужгородський район

Гірсько-патрульна рота Нацгвардії патрулюватиме Ужгородський район
Військовослужбовці гірсько-патрульної роти Національної гвардії України у складі мобільного резерву тимчасово передислокувалися до Ужгорода. Два тижні нацгвардійці допомагатимуть Національній поліції України у боротьбі зі злочинністю, а також патрулюватимуть територію, прилеглу до державного кордону, разом з військовослужбовцями прикордонної служби.

 

Для координації спільних дій представники Нацгвардії, прикордонники та працівники поліції провели спільну нараду, під час якої визначили маршрути та час патрулювання. За словами начальника Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Віктора Ребрея, охорона громадського порядку військовослужбовцями Національної гвардії на вулицях міста – це вагома допомога працівникам поліції та дуже хороша профілактика скоєння кримінальних злочинів та адміністративних правопорушень.

Для швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву, окрім військовослужбовців гірсько- патрульної роти, залучено гвардійців полку оперативного призначення та вертоліт Нацгвардії. У важкодоступних районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

 

Начальник групи інформації і комунікації

Західного оперативно-територіального об’єднання

Національної гвардії України

підполковник Олег Тіхов (0985851602
)

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів