Ужгород став на крок ближче до появи туристичного логотипу міста

Ужгород став на крок ближче до появи туристичного логотипу міста
Великі міста у всьому світі давно зрозуміли важливість брендингу для розвитку міста, адже саме він дає можливість створити неповторний образ міста, підвищити його впізнаваність, зацікавити туристів та залишити унікальні спогади, пов’язані саме з цим містом. Наприклад, для одних Ужгород – це місто, де найгарніше квітнуть сакури, для інших – де багато міні-скульптур, а для декого – місто, де роблять найкращу каву в країні.

 

Однак, окрім власних асоціацій з містом, є одна загальна для всіх, яка пов’язана з логотипом та слоганом. Саме їх із задоволенням використовують місцеві мешканці, виготовляючи різну продукцію, зокрема сувенірну.

Зовсім нещодавно за допомогою публічної консультації обрали слоган Черкаської області. Ще раніше слоган свого міста обрали дрогобичани. В Ужгороді також скористалися інструментом публічних консультацій: 17 березня оголосили про старт публічної консультації та запросили ужгородців обрати концепцію туристичного логотипу міста. Конкурс з розробки концепцій туристичного логотипу та гасла міста Ужгорода провели незадовго до початку консультації. Із 12 надісланих пропозицій конкурсна комісія міської ради відібрала 5 фіналістів. Саме їхні пропозиції логотипів були винесені на загальне обговорення.

Консультація тривала до 30 березня включно і за цей час до обговорення долучилося 1218 ужгородців. Кожен мав можливість висловити свою думку, надсилаючи СМС з номером відповіді або використовуючи систему «Ваша думка».

Голоси містян розподілилися наступним чином:

- варіант №1 - 60 голосів (4,9%);

- варіант №2 - 376 голосів (30,9%);

- варіант №3 - 631 голос (51,8%);

- варіант №4 - 55 голосів (4,5%)

- варіант №5 - 96 голосів (7,9%).

Як бачимо, найбільшу підтримку отримали варіанти №2 і №3, результати публічної консультації стануть основою для обрання концепції туристичного логотипу Ужгорода.

Нагадуємо, що публічні консультації – це відкрите обговорення конкретного питання, пропозиції щодо вирішення певної ситуації, яке здійснюється на території громади, області чи держави в цілому. Вони допомагають налагодити діалог між місцевою владою та громадянами (зацікавленими сторонами), почути різні точки зору/пропозиції та, як наслідок, прийняти найкраще рішення. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

У жовтні 2019 року команда Інституту «Республіка» зафіксувала позначку в 50 публічних консультацій, які були проведені на місцевому рівні в Україні.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

 

31 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів