Ужгородська липова алея вражає, а містяни згадують, якою вона була до ремонту ФОТО

Ужгородська липова алея вражає, а містяни згадують, якою вона була до ремонту ФОТО
З потеплінням та після дощів Ужгород на очах змінився: буквально ще вчора цвіли сакури, а вже сьогодні парки, алеї та сквери вкрилися яскравою зеленню. У той же час зараз мешканці міста, після тривалого перебування вдома через карантин, по-новому оцінюють, як виглядає місто.

 

Численні ужгородці візначають, що набережна Незалежності справді змінилася до невпізнання - зараз вона гарна, відремонтована, асфальт рівненький, а пішохідною зоною, вистеленою новою плиткою, любо пройтися.

Нарешті між дорогою і піщохідною зоною почала сходити трава - вона ще тільки проросла, ще підсіюватимуть та вирівнюватимуть, але вже зараз набережна виглядає просто фатастично!  

Уже наливаються цвітом ранні липи, тож невдовзі центральною частиною міста рознесеться п'янкий аромат цих дерев.

Із закінченням карантину набережна стовідсотково стане улюбленим місцем відпочинку всіх ужгородців. 

Один із місцевих мешканців надіслав листа на адресу нашої редакції із посиланням на статтю місцевої журналістки та згадкою про те, якою була наебережна:

"Ми можемо багато говорити про погане і хороше. про промахи і позити тієї чи іншої влади, про проблеми та недолугі рішення, але ми маємо визнати, що набережна вдалася! Найдовша в Європі липова алея нарешті має вигляд європейської набереної, а не місця, з яокго сміялися всі, кому не лінь", - так написав нам Василь Попадюк і надіслав статтю Тетяни Грицищук про набережну - "Іноземці глузують зі стану лавиць на набережній Незалежності в Ужгороді" - з проханням опублікувати фото ДО ремонту та ПІСЛЯ. 

Отже, світлини Тетяни Грицищук, на яких набережна Незалежності в Ужгороді ДО РЕМОНТУ: 

А ось фото ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Що ж, коментарі, очевидно, зайві...

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

18 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  1. Дід Микола 2020-05-19 / 12:37:07

    Звичайно, після ремонту набережна стала гарнішою. Але для того, щоб відремонтувати лавиці і прибрати перекинуті урни мільйони гривень не потрібні. А із заміною плитки можна було почекати. Досить було попідсипати стару в тих місцях, де вона провалилася. Таких місць було небагато. А зекономлені кошти потрібно було використати на
    вирішення більш нагальних потреб, зокрема на ремонт Корзо і проїжджої частини площі Корятовича, де вже ні ходити, ні їздити через горби і ями неможливо (знову ж таки, не міняючи бруківку і плитку, а тільки підрівняти існуючу), а також на ремонт тротуарів по всьому місту, бо ними також неможливо ходити. Якщо гроші були виділені урядом спеціально для ремонту набережної, то при бажанні пан Андріїв міг переконати пана Гройсмана, що кошти потрібні на більш нагальні потреби, і той, як колишній мер обласного центру, зрозумів би нашого мера. До речі, після часткового ремонту тротуару на пл. Корятовича від Червоної Ружі до Зеленого ринку, ним стало ходити гірше: нова плитка "грає", і люди путаються, а на днях молода жінка спіткнулася на цій плитці, впала і травмувалася.

  2. іван. 2020-05-18 / 16:54:16

    Насамперед дякуючи візиту Гройсмана і виділенні після цього гроші з держбюджету.