Область готова до проведення ЗНО, - голова Закарпатської ОДА Олексій Петров

Область готова до проведення ЗНО, - голова Закарпатської ОДА Олексій Петров
Сьогодні голова Закарпатської ОДА заслухав доповідь директорки департаменту освіти і науки Ганни Сопкової. Основне наразі – дотримання протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА.

 

"На Закарпатті працюватимуть 53 пункти тестування. До участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 12 834 особи.

Ганна Сопкова прозвітувала, що кожен пункт забезпечено у достатній кількості дезінфікуючими засобами, медичними одноразовими халатами і захисними щитками для медпрацівників, медичними масками та пірометрами.

Дорожніми картами усіх залучених працівників чітко передбачено регламент дій щодо безпечного перебування у пунктах тестування", - йдеться у повідомленні.

Також голова ОДА нагадав, що президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», згідно якого учні, що завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА). А також зазначив, що ті, хто не планував вступати до закладів вищої освіти в цьому році, можуть отримати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти без складання ЗНО.

Водночас, згідно з законом, учні, які завершують навчання у закладах середньої освіти, мають право за власним бажанням пройти ДПА, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), необхідну для вступу до закладів вищої освіти України.

За даними МОН, скасування обов’язкової ДПА дасть змогу зменшити приблизно на 27-30% кількість учасників тестування та відповідно збільшити соціальну дистанцію між ними в аудиторіях.

"Отож, перший іспит ЗНО в області ми проводимо 25 червня. Бажаю випускникам зібратися й успішно скласти його. Знаю, ви навчалися, серйозно підготувалися, вірте у себе і у вас усе вийде!", - написав голова ОДА.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів