Ужгород: ЗНО з англійської мови відбулося без порушень

Ужгород: ЗНО з англійської мови відбулося без порушень
У вівторок, 7 липня, відбулося ЗНО з англійської мови. В окрузі міста Ужгорода, відповідно до потреби, збільшили кількість пунктів тестування і цьогоріч працювали 4 пункти – на базі Класичної гімназії, Лінгвістичної гімназії, УЗОШ №8 та УЗОШ № 20, всі вони були забезпечені якісною звуковідтворювальною технікою, інформує управління освіти Ужгородської міської ради.

 

Участь у ЗНО з англійської мови взяли 824 учасники тестування із 939 зареєстрованих (Ужгород, Чоп, Ужгородський, Великоберезнянський, Перечинський райони), порушень процедури проходження ЗНО учасниками не зафіксовано. У середу, 8 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з іноземних мов відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з іноземних мов у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти. Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня. Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів. Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Ужгородська міська рада

 

07 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів