На Закарпатті школи готують до початку навчального року в умовах карантину

На Закарпатті школи готують до початку навчального року в умовах карантину
Майже 300 тисяч гривень виділили з бюджету Баранинської ОТГ для підготовки восьми шкіл до нового навчального року в умовах карантину. Про це сказала начальниця управління освіти об'єднаної громади Еріка Янович. За її словами, кошти спрямували на медогляд всіх вчителів, на засоби захисту та дезінфекції.

 

Ксенія Тюх навчається в школі села Великі Лази. Дівчинка розповідає: "Навчатися дистанційно не подобалося. Бо немає вчителів, друзів. Я не маю, з ким побігати і погратися". Мама школярки Наталія розповідає: перед початком навчального року, її цікавить, як організують відвідування шкіл в умовах карантину.

Класи до навчального року в школі села Великі Лази готують відповідно до карантинних вимог, — розповідає вчителька Вікторія Мешко. "Ми готуємо парти так, щоб була відстань по півтора метра між партами з одного боку й з другого. Ще маємо запасні парти, бо можливо буде група продовженого дня, і кількість діток буде більшою, щоб була відстань між ними".

З дотриманням дистанції розставляють і столи в шкільній їдальні. Кухарка Одарка Цап розповідає, за одним столом будуть сидіти чотири учні.

Суспільне Закарпаття

 

13 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів