Студенти УжНУ заснували першу на Закарпатті краудфандингову платформу

Історія.
Спершу Саша й Паша розробляли проєкти соціального характеру, чим, власне, займаються й досі. Писали конкурсні заявки на міжнародні та українські ґранти, порушували питання безпеки на дорозі серед громадськості. Як наслідок – робочий проєкт «Безпека пішоходів». У рамках цієї ініціативи молоді люди відвідували заклади освіти та розповідали юним пішоходам про важливість використання світловідбивних елементів.
Втілювати такі проєкти – завдання доволі непросте. Одна з перешкод – пошук фінансування на закупівлю необхідних світловідбивних елементів і брошур з цікавою інформацією, які мають популярність серед школярів. Місяці спроб, вагань і вкладених сил. І ось з’явилося рішення – створити краудфандингову платформу, де всяк охочий зможе підтримати цікаву ініціативу. Генератор креативних ідей, як називає її команда incomm.space.
Про «Креативна молодь змінить Україну»
Восени 2019 року Саша і Паша навчалися проєктного менеджменту у Львові за підтримки фонду ім. Богдана Гаврилишина. До речі, цей громадський діяч і меценат світового рівня відвідав наш університет під час святкуванння 70-річчя вишу – у 2015 році. А ось про студентів зняли невеличке інтерв’ю про те, як вони створили краудфандингову платформу incomm.space. Там гори, спогади і просто цікава інформація. Рекомендуємо переглянути!
Медіацентр УжНУ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Закарпатській області до місцевих бюджетів сплачено понад 30 млн гривень туристичного збору
- Гвардійці 26 полку провели для старшокласників ліцею "Лідер" в Ужгороді урок мужності
- Закарпатські кардіологи увійшли до рейтингу «ТОП-100. Впливові люди Закарпаття»
- Підтримати бригади Сухопутних військ Збройних Сил України тепер можна підписавшись!
- Як розпізнати інфаркт вдома? - пояснюють в Закарпатському кардіоцентрі
- Новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош»: скористалися 31 тисяча громадян
- Коли Різдво приходить разом із захисниками: вертеп 26 Закарпатського полку НГУ
- Копач на гриби та обряди біля річки: автентичні різдвяні традиції Воловеччини
- Традиція бетлегемів на Рахівщині
- Які різдвяні традиції існують на Закарпатті
- Герої без зброї: фельдшер Михайло Сливка про робочі лайфхаки, легкі та важкі пошукові роботи за 13 років “гірського досвіду”
- Святвечір на Закарпатті: традиційна кухня та обрядовість святкування
- Втрачений Ужгород: як у місті католики Різдво відзначали
- "Найважчим є те, що ти залишив вдома дружину, батьків і дітей, і не знаєш, на скільки це часу" — Віктор Трошкі
- Різдвяний традиційний закарпатський хліб карачун: давні обряди споживання
- «Бограч-index» – грудень 2025: за місяць ціни на продукти змінилися на +7,9%
- «Бджолині крильця» родини Ленделів: від селекції карпатської бджоли до порятунку пасічників з усієї України
- Закарпатців закликають стати донорами крові напередодні різдвяно-новорічних свят
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння

До цієї новини немає коментарів