На Закарпатті податківці виявили підрядників, які «відмили» на будівництві понад 1 млн гривень

Встановлено, що службові особи суб’єкта господарювання незаконно заволоділи бюджетними коштами під час виконання в 2019 році підрядних будівельних робіт в Перечинському районі.
Так, службові особи ПП «Б» відображали у звітних документах нереальні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей, в результаті яких штучно сформували витрати в сумі 1 010 743,98 гривень та отримали грошові кошти через банк для оформлення цих операцій по фіскальних чеках РРО. Вказані грошові кошти в подальшому використовувались не за призначенням, а переводились у готівку для власної вигоди службових осіб ПП «Б».
За даними матеріалами слідчим управлінням ГУ НП в Закарпатській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.209 КК України.
ДПС у Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У водоймах Закарпаття сьогодні розпочинається заборона на вилов струмкової форелі
- Закарпатська станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- В Ужгороді відкриють виставку живопису Петра Шолтеса
- В Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- «Дорога життя» в Ужгороді відзначає 26-річчя: чверть століття турботи та підтримки людей з інвалідністю
- Завтра на площі Театральній в Ужгороді - благодійний мініярмарок до Дня захисників та захисниць України
- В Ужгороді завершується проєкт «Хібукі: терапевтичний друг для дітей героїв»
- «Народне вбрання крізь час і технології»: в Ужгородському скансені відкрили унікальну виставку
- «Народне вбрання крізь час і технології» - Ужгородський скансен запрошує сьогодні поціновувачів народної культури на відкриття виставки
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- Карпатський лісовий офіс висадить понад 10 мільйонів саджанців цього року
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає визнати необґрунтованими активи посадовця сервісного центру МВС України в Закарпатській області
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- Закарпаття: хто винен у зменшенні заготівлі деревини?
- Понад 240 пожежних водойм облаштовано в Карпатській філії ДП «Ліси України»
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- На Закарпатті гостра потреба у донорах III- та IV- груп крові
До цієї новини немає коментарів