Як Закарпатці несли на Боржаву і Пікуй Вифлиємський вогонь миру (ФОТО)

Як Закарпатці несли на Боржаву і Пікуй Вифлиємський вогонь миру (ФОТО)
Торік році Клуб піших туристів з Ужгорода започаткував традицію винесення Вифлиємського вогню миру на Боржаву. Акція зумовлена загрозою промислової забудови Полонини Боржава.

 

Закарпатські туристи надихнулись ідеєю у пластового куреню Ватага Бурлаків (1 курінь УСП та 16 курінь УПС «Ватага Бурлаків» імені Г. Сковороди), які щороку виносять Вифлиємський вогонь миру на г. Говерла.

До організації долучились і Закарпатські пластуни, передавши нашій команді Вифлиємський вогонь миру, а також колишній голова Пилипецької сільської ради Василь Готра, котрий сприяв у логістиці та зустрічі з громадою та і сам долучився до мандрівки, пройшовши весь маршрут.

Цього року акція поширилась і на інші проблемні туристично-рекреаційні та природні території, яким загрожує знищення у зв'язку з втіленням надто масштабних проектів: Пікуй, поблизу якого розпочались незаконні роботи з видобутку газу, та Свидовець, який знаходиться під загрозою будівництва величезного зимового курорту. 

26 грудня група ентузіастів успішно винесла вогонь на Полонину Боржава, пройшовшись маршрутом смт Воловець - стара Сироварня - г. Плай - г. Темнатик - г. Цицька (Воскресінський Верх) - смт Воловець та передали вогонь працівникам метеостанції, що на г. Плай, і бажаючим серед місцевих мешканців.

27 грудня спільно з Пласт Закарпаття вогонь був доставлений  на г. Пікуй.

На черзі - спільна мандрівка на г. Близниця (Полонина Свидовець) 2 січня разом з ініціативною групою Free Svydovets. 

Тут небайдужі планують передати вогонь працівникам ДСНС та місцевій громаді.

zakarpattya.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

28 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів