В Ужгороді поліцейські затримали одного з грабіжників, що напали на жінку

Подія трапилася на вулиці Заньковецької в обласному центрі. Потерпіла саме підійшла до під’їзду будинку, в якому проживає, як до неї наблизилися двоє зловмисників - один штовхнув дівчину на землю, інший силою відібрав сумку. Також оперативники з’ясували, що нападники помітили потерпілу біля місцевого магазину, прослідкували за нею до менш людного місця і здійснили свої злочинні наміри.
Вже за кілька годин співробітники кримінальної поліції Ужгорода спільно з працівниками ТОРу затримали одного з нападників - 29-річного ужгородця. Чоловік вже раніше був судимий за вчинення майнових злочинів.
Слідчі кваліфікували дії зловмисників за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілої та вчинений за попередньою змовою групою осіб.
Наразі затриманого в порядку статті 208 КПК України ужгородця поміщено до ізолятора тимчасового тримання, а щодо його спільника - поліцейські вживають всіх необхідних заходів для його розшуку.
Обом грабіжникам загрожує до шести років ув’язнення. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Формула дуету: співіснування текстур подружжя»: в Ужгороді відбудеться виставка Андрія та Олесі Кочутів
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української Державності
- В Ужгороді близько 200 дітей відпочивають у денному таборі
- В Ужгороді парамедики врятували дівчинку, у якої зупинилось серце
- В Ужгороді поліцейські України та Польщі вчергове обмінялися досвідом у розслідуванні міжнародних злочинів
- Порушив ПДР - сплив фальшивий документ: поблизу Ужгорода затримали водія з підробленим посвідченням
- Поліцейські встановили нові обставини смертельної ДТП у Ракошині
- «Еволюція моди Закарпаття…»: незвична екскурсія в Ужгородському замку
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Поліція Іршави розслідує аварію у селі Дубрівка: серед постраждалих - немовля
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
- «Діалог та партнерство»: регіональний форум для Рад з питань ВПО Закарпатської області в Ужгороді
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- На Закарпатті стартує проєкт комплексної підтримки ветеранів «Повертаю себе собі»
- На Берегівщині поліція затримала двох зловмисниць, які організували спробу нелегального перетину кордону для п’ятьох військовозобов’язаних
До цієї новини немає коментарів