Оригінали документів на бюджет розпочали приймати в УжНУ (ФОТО, ВІДЕО)

Оригінали документів на бюджет розпочали приймати в УжНУ (ФОТО, ВІДЕО)
Оригінали документів на бюджетну форму почали приймати сьогодні, 28 липня, в Ужгородському національному університеті. Вступники дізналися, кого рекомендовано до зарахування на бюджет близько 8 ранку, вони могли побачити цю інформацію в своїх електронних кабінетах, розповіла заступниця секретаря приймальної комісії університету Іванна Стерчо. За її словами, вже з 10:00 до університету почали приходити абітурієнти.

 

Оригінали документів для вступу на бюджет вирішила подати у перший день Юлія Мацунич. Дівчина приїхала з Хустщини. Заяви надсилала окрім УжНУ, ще у два виші. Про те, що рекомендована до зарахування на бюджет дізналася зранку.

"О 8:00, одразу як виставили. Потім через декілька хвилин діти так заходили, що сайт почав тупити, але я встигла. Я була дуже задоволена тому, що 24 місце у рейтингу отримала. Я знала, що за першим пріоритетом пройду в Ужгородський національний університет. Пройшла я на бюджет на "Лікувальну справу". Першого дня вирішили, тому що не хотіли затягувати, відкладати. Ми зайшли без черги. Дали нам заповнювати документи, все як має бути", — розповіла Юлія Мацунич.

На медичному факультеті цьогоріч приймали заяви на 4 спеціальності: "Лікувальна справа", "Фармація", "Медсестринство", "Екстрена медицина/парамедик", — розповів секретар відбіркової комісії Михайло Гаврилець.

"На "Лікувальну справу" — це наша найпопулярніша спеціальність ми уже прийняли 25 оригіналів, а 86 у нас рекомендованих на державне замовлення. На "Фармацію" у нас тільки 4 державні місця, але разом із контрактниками ми прийняли 12 оригіналів. На контракт 10, а 2 на бюджет. Минулого року списки рекомендованих ми отримали значно пізніше близько 16:00, тому стільки людей, звичайно, що в перший день не було", — розповів Михайло Гаврилець.

Близько 80 державних місць виділили на три спеціальності біологічного факультету, — повідомив заступник декана Віталій Симочко. Він розповів: "Маємо наразі 11 заяв, але це нічого не пояснює, тому що це перший день і більшість наших потенційних абітурієнтів – вихідці з сільських населених пунктів, відповідно, вся Закарпатська область. Тому ми очікуємо найбільшу кількість заяв – завтра, післязавтра. Приймальна комісія працює в штатному режимі з 9:00 до 17:00. Останній день ми працюємо до 18:00".

За словами заступниці секретаря приймальної комісії УжНУ Іванни Стерчо, оригінали документів абітурієнти почали приносити близько 11:00 години.

"У пакет документів входить оригінал свідоцтва і додаток до нього про повну загальну середню освіту, сертифікат ЗНО, інформаційна картка з балами ЗНО, яку вони видруковують зі свого електронного кабінету, копія паспорта, 4 кольорові фотокартки розміром 3 на 4, копія ідентифікаційного коду, для хлопців копія приписного свідоцтва, яке вони беруть у військкоматі за місцем проживання", — розповіла Іванна Стерчо.

Абітурієнти зможуть подати оригінали документів для вступу на бюджет до 18:00 2 серпня.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

29 липня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів