Ужгородська міська рада подала позов до суду про знесення самовільного будівництва

Ужгородська міська рада подала позов до суду про знесення самовільного будівництва
Ужгородська міська рада подала позов до суду, щоб зобов’язати забудовника за власний рахунок знести об’єкти незавершеного будівництва – будівництво індивідуального житлового будинку» на вул. Керченській, 11 «а» та реконструкція з надбудовою та прибудовою власного індивідуального житлового будинку на вул.Грузинській, 2. Про це повідомляє управління правового забезпечення міськради.

 

Як інформує управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, забудовник почав роботи без отримання будівельного паспорта та реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт. Ескізними намірами забудови передбачено будівництво 3-поверхового індивідуального житлового будинку, однак він легко переплановується під 6-квартирний житловий будинок.

Управління ДАБК провело позапланову перевірку, видало припис щодо усунення порушень. Забудовника притягнули до адміністративної відповідальності. Під час повторної позапланової перевірки виявили, що вимоги припису не виконані, а будівництво і далі ведеться з відхиленням від планувальних рішень, зазначених в ескізних намірах забудови, та з грубими порушеннями державних будівельних норм.

З огляду на будівництво, яке зараз ведеться, ці індивідуальні житлові будинки переплануються у багатоквартирні, що свідчить про невідповідність намірів забудови цільовому призначенню земельної ділянки (для будівництва та обслуговування житлового будинку) та містобудівній документації.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 серпня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів