«Мале карпатське коло»: в області вже готують проєкт реконструкції дороги Верхній Студений – Пилипець

«Мале карпатське коло»: в області вже готують проєкт реконструкції дороги Верхній Студений – Пилипець
У Закарпатті фірма-підрядник вже працює над розробкою проєктної документації щодо реконструкції дороги Верхній Студений – Пилипець, яку планують відновити в межах амбітного інфраструктурного проєкту «Мале карпатське коло». Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

 

Згідно з попереднім планом у подальшому її з’єднають з новою дорогою. Виготовлення проєкту будівництва автошляху стартує вже цієї осені. Інфраструктурний та інвестиційний проєкт «Мале карпатське коло», що об’єднує три області (Закарпатську, Львівську та Івано-Франківську), реалізовують у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Очікуємо, що проєктно-кошторисна документація із погодженнями та експертизою буде готова ще до кінця цього року. У такому разі торги на безпосереднє виконання робіт також зможемо оголосити у 2021 році», – прокоментував Мирослав Білецький.

 

За його словами, всі процедурні етапи, отримання дозволів займають більше часу, ніж сам ремонт дороги. Тому планують зробити все це взимку, щоб із настанням тепла почати відновлення майбутнього важливого туристичного маршруту Верхній Студений – Пилипець.

Закарпатська ОДА

 

23 серпня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів