На 51% заповнена хворими на COVID-19 інфекційна лікарня в Ужгороді

На 51% заповнена хворими на COVID-19 інфекційна лікарня в Ужгороді
На 51% заповнена хворими на коронавірус обласна інфекційна лікарня в Ужгороді. Про це розповів директор медзакладу Михайло Поляк. За його словами, зараз у лікарні перебувають 39 інфікованих.

 

"Більшість з цих хворих більш важкі, ніж середньої степені. У нас реанімація повністю зайнята важкими хворими. Там, дійсно, вкрай важкі хворі. У нас не тільки збільшується кількість хворих, але чим далі, поступають більш важчі. Плюс везуть одну жінку вагітну з Виноградівського району, а це вже буде 40 хворих", — розповів Михайло Поляк.

Також 11 хворих на COVID-19 наразі лікуються в Центрі легеневих хвороб, — розповів директор закладу Василь Скрип. Четверо з них перебувають в реанімації.

"Якщо у відділені в нас невелика кількість хворих, то реанімація в нас працює майже з повною завантаженістю. Це пацієнти з різних районів області, в тому числі там, де є ковідні лікарні: ми допомагаємо нашим колегам, коли вони до нас звертаються. В реанімації хворі, які потребують кисневої підтримки: вони на штучній вентиляції легень або близько до цього. Впродовж останнього тижня в нашій реанімації померли троє хворих. Усі вони були з різних районів області, вони були на тривалій вентиляції легень. Ми не змогли їх врятувати", — розповів Василь Скрип.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 вересня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів