Головну ялинку Закарпаття почали прикрашати

Обласну ялинку Закарпаття почали прикрашати 15 грудня на площі Народній. Вона має 20 метрів, — розповів Суспільному головний спеціаліст відділу охорони і захисту лісу Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства Роман Соболівський. Встановили її 11 грудня.
На площі Народній працівники "Закарпатобленерго" почали прикрашати головну ялинку області об 11-й. На це мають три дні, каже електрик Ярослав Сирохман.
"З гірляндами вже все. Я думаю, це треба ввечері дивитися, бо вдень не видно гірлянд. Такі, як щороку. Олені теж минулорічні, але ще ілюмінація непогана", — сказав чоловік.
За словами заступника директора КП "Парк культури та відпочинку "Під замком"" Дмитра Свирида, офіційне відкриття головної ялинки відбудеться в суботу, 18 грудня о 18-й годині.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння
- Поліцейські Закарпаття організували для ветеранів екскурсію на кавову мануфактуру
- Унікальна страва Полянської Гути: як готують рисильовані голубці
- Усіх небайдужих закликають допомогти 7-річному закарпацю, який бореться із генетичною хворобою, що поступово руйнує всі його м'язи
- Закарпатець з позивним «Беркут» врятував шістьох поранених побратимів: історія воїна Нацгвардії
- «Іграшка для воїна»: майстер-клас в Ужгородському замку
- Довга дорога до школи. Як школярі в гірському закарпатському селі ходять щодня по 8 км на навчання
- Шлях до відновлення: на Закарпатті поліцейські організували для поранених колег арттерапію
- Закарпаття посіло 7-ме місце в Україні за обсягом прийнятого в експлуатацію житла
- На Закарпатті для ромських дітей проводять спеціальні заняття для підготовки до школи
- "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина": історія чопського прикордонника Євгенія
- У шести лісництвах на Закарпатті можна придбати різдвяно-новорічні ялинки
- “Дитина кожного дня просить тата”: історії жінок, чиї рідні зникли безвісти
- Лісівники висадили дуби у центрі селища Дубове на Закарпатті (ФОТО)
- Закарпатський обласний кардіоцентр долучився до міжнародної акції “16 днів проти насильства”
- Ужгородець Назар Тафій волонтерить на потреби війська та пише наукову роботу про збірку Андрія Любки
- На Закарпатті створили дорожні карти допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства
- Любить географію та історію: як на Закарпатті живе хлопчик з міодистрофією Дюшена Денис Халус
- 10 тисяч подарунків планують зібрати в благодійному фонді "Сім’я Христа"

До цієї новини немає коментарів