Віряни святкують Водохреще, а рятувальники охороняють їхню безпеку

Віряни святкують Водохреще, а рятувальники охороняють їхню безпеку
Сьогодні офіційні масові купання й освячення води проходять по всій території Закарпатської області. А для того, аби святкові традиції пройшли безпечно, рятувальники ДСНС чергують на всіх дозволених для купання місцях.

 

Окрім водолазів та рятувальників, на місцях чергують медики та вогнеборці місцевих пожежних команд й Центру безпеки. Подібна увага з боку служби ДСНС цілком виправдана, адже нинішня температура води у річках цілком достатня для бувалого «моржа», але занизька для початківця. Наслідки купання у крижаній водоймі для непідготовленої особи передбачити важко.

Загалом у Закарпатській області виставлено 18 постів, на яких чергують 64 чоловік та 18 одиниць техніки. У рятувальників є все необхідне для порятунку людей на воді: рятувальні кола, мотузки, драбини та човни. Рятувальники нагадують, дотримуйтеся елементарних правил безпеки, бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування, та купатися лише в спеціально облаштованих місцях, де, за необхідності, можна швидко отримати допомогу фахівців.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів