Близько 50 тисяч вимушених переселенців тимчасово проживають в Ужгороді

Близько 50 тисяч вимушених переселенців тимчасово проживають в Ужгороді
Близько 50 тисяч вимушених переселенців тимчасово проживають в Ужгороді. Голова Ужгородської міської ради Богдан Андріїв повідомив Суспільному, що така кількість вимушених переселенців проживає в місті станом на 12 квітня.

 

За його словами, для них в місті відкрили 30 пунктів для тимчасового проживання: в гуртожитках, школах, спорткомплексах. Там проживають близько 4 тисяч людей, які приїхали з інших регіонів України. Решта — знайшли собі житло самостійно. Нових вимушених переселенців у муніципальне житло в Ужгороді поселяють, якщо з`являються вільні місця.

"Ми рекомендуємо громадянам їхати саме в ці громади, де готові приймати вимушених переселенців. Зараз створені кращі умови для розселення громадян, які приїжджають з місць, де тривають бойові дії, на території області. Ці громадяни роз'їжджаються по області нашим комунальним транспортом і транспортом, який надає нам наша військова адміністрація. Я не скажу, що тут погані умови, але в деяких наших громадах створили кращі умови, тому ми рекомендуємо громадянам їхати туди, де їх готові прийняти", — повідомив Богдан Андріїв.

Суспільне Закарпаття

 

12 квітня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів