Майже 692 тисячі людей виїхали з України через КПП на Закарпатті за 50 днів війни

Більше ніж 368 тисяч перетнули кордон на виїзд з України через КПП Чопського загону, — розповіла його речниця Олена Трачук. Через пункти пропуску Мукачівського загону кордон на виїзд перетнули майже 324 тисячі людей, — повідомила речниця загону Леся Федорова.
Майже 11 тисяч людей виїхали з України через пункти пропуску на Закарпатті 14 квітня, майже п'ять тисяч — повернулися в Україну.
6340 людей 14 квітня перетнули кордони з Угорщиною та Румунією на виїзд з України у Мукачівському прикордонному загоні, — повідомила Леся Федорова. 4501 людина — кордони зі Словаччиною та Угорщиною у Чопському загоні, — розповіла Олена Трачук.
До теми
- «Для хлопців був батьком і матір'ю»: історія командира з позивним «Бармалей»
- «Вона навчила мене терпінню»: як службова собака Квейсі допомогла прикордоннику повернутися до спокійного життя
- Закарпатські прикордонники пройшли тренінг з профілактики професійного вигорання та психологічної підтримки
- «Безпечним є тільки те, що твоє» – оператор FPV-дронів «Коло»
- Бойовий шлях і незламна мотивація прикордонника Мукачівського загону Ігоря Кучмука
- Інженер, кінолог, пілот: три професії прикордонника Чопського загону «Текіли»
- Він рятував своїх, а після власного поранення залишився у строю: історія бойового медика Віталія Толочка
- Військовослужбовець і соло-тато — історія мукачівського прикордонника Володимир Брижака
- Пошук - як гра, результати - справжні: історія прикордонника із Закарпаття Юрія Бакуна та його спанієля Тайри
- Титанова воля: історія закарпатського прикордонника, який обрав життя, а не відчай
- «Є поранений» — значить бігти: історія бойового медика із Закарпаття Максима, який рятував побратимів під вогнем
- Прикордонник Чопського загону «Моряк» був «очима» штурмовиків, а тепер готує нове покоління операторів БПЛА
- «Руки мають працювати швидше, ніж голова увімкне паніку»: історія бойового медика Мукачівського прикордонного загону
- «Я просто попросив дати мені шанс стати оператором БПЛА»: військовий Чопського прикордонного загону Володимир
- Дружба, перевірена війною: історія двох прикордонників Мукачівського загону
- Закарпаття змінюється – нові мешканці та підприємства відкривають стратегічні можливості, – підсумки публічного діалогу
- «Найголовніший обов’язок батька — захистити дітей. Не лише своїх. Усіх дітей України». Історія військового Чопського прикордонного загону
- Понад 50 донацій заради порятунку життів: історія почесної донорки із Чопського прикордонного загону
- Говерла за спиною, далі – Румунія: охорона кордону високо в горах
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
До цієї новини немає коментарів