Мистецько-екологічну акцію «Beedabei» презентували сьогодні в Ужгороді

Міжнародний арт-проєкт, ініціатором якого є німецькі митці Пітер Калб і Гізела Бартулец, має на меті створення місць годівлі бджіл у містах Європи. На площі Театральній встановили патріотичну інсталяцію з сотнею квіткових ящиків із кормовими рослинами для бджіл у вигляді знаку миру. Партнери передали Ужгороду вуличні вазони, квіти символічних кольорів придбали в садівництві на Іршавщині.

 

Проєкт втілений у рамках кампанії допомоги «Гуманітарний міст Верхня Франконія – Закарпаття», організованої фондом «Verbundenheit» та партнерами. Акція передбачала, що німецькі благодійники могли віртуально придбати ці квіти, а виручені кошти спрямують на придбання гуманітарної допомоги.

Міський голова Богдан Андріїв подякував німецьким партнерам за увагу до України, допомогу під час війни та партнерство, зокрема з містами-побратимами.

Також в акції взяли участь голова правління ГО «Єдність із німцями за кордоном», яка реалізує проєкт «Гуманітарний міст Верхня Франконія–Закарпаття», Гартмут Кошик, менеджер проєкту Марко Юст Квілес, заступник міського голови Василь Пинзеник, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій, депутатка Ужгородської міської ради Вікторія Тарахонич, депутатка міськради Алла Чернобук, представники фонду «Verbundenheit» з німецького міста Байройт, координатор проєкту в Ужгороді Олександр Чабанов, голова громадської організації «Партнерське об’єднання «Ужгород-Дармштадт» Вікторія Синьо.

Музичний супровід подарував закарпатський гурт Lord.

На завершення акції ящики з квітами роздарували перехожим – для окраси балконів і дворів міста.

Ужгородська міська рада

 

08 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів