В Ужгороді протягом тижня традиційно видавали гуманітарну допомогу

У понеділок, 25 липня, роздали сотню наборів із засобами гігієни. У вівторок, який щотижня в центрі допомоги є днем матері і дитини, можна було отримати памперси, дитяче харчування, одяг для малечі до 3 років. Протягом двох днів, 27-28 липня, видавали 200 продуктових наборів. Понад десяток наборів роздали переселенцям, старшим 70 років, без попереднього запису. Гуманітарну допомогу «Совине гніздо» отримало від партнерів із німецького міста-побратима Ужгорода Дармштадта та громадської організації PDUM-Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldova.
Нагадаємо: кожен вид допомоги наразі видають лише раз. Вимушені переселенці в Ужгороді можуть зареєструватися на отримання допомоги в «Совиному гнізді» через телеграм-канал (https://t.me/sovineuzh), додаткова інформація є також на фейсбук-сторінці (https://www.facebook.com/sovagumanitarna/).
Ужгородська міська рада
До теми
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- Юрій Кілб із Ужгорода каже просто: «Рятувати — це не робота, це спосіб життя. Якщо не ми, то хто?»
- "Люди, які віддали частину себе за свою країну, мають самі обирати, де їм виступати" — чемпіон світу Владислав Горнодь
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Війна спричиняє безсоння українців: результати наукового дослідження
- День спільної пам’яті, тиші й молитви: чому закарпатці 1 листопада поминають померлих
- Пітятко, ружа, тинґириця, калап, ґарадичі: топ-25 слів закарпатського діалекту
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ветеранська справа: як поблизу Мукачева вирощують креветку та африканського сомика
- Понад 350 пацієнтів з інсультом зафіксували за 9 місяців на Закарпатті
- "Ми не можемо щось дати, якщо самі цього не маємо", — Василь Мандзюк про роботу капелана в тилу
- Черги на кордонах із ЄС: осінні канікули та нова система контролю спричинили затори
- ID-паспорт для пораненого військового - без черг, бюрократії й затримок
- Які штами грипу циркулюватимуть в Закарпатті, чи зафіксовані вже випадки і коли чекати на епідемію
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- «Бограч-index» – жовтень 2025: за місяць ціни за продукти змінилися на - 2,1%
- На Закарпатті збільшується кількість хворих на ГРВІ: медики радять подбати про імунітет
- На Закарпатті вакцинувалися проти грипу 642 людини
- Закарпатка створила клінінговий бізнес завдяки Службі зайнятості
- Серйозна розмова: як українським батькам навчити дітей розуміти свої права

До цієї новини немає коментарів