В Ужгороді бібліотека проводить терапевтичні й антистресові заходи (ВІДЕО)

В Ужгороді бібліотека проводить терапевтичні й антистресові заходи (ВІДЕО)
В Ужгороді в Закарпатській обласній науковій бібліотеці щотижня проводять терапевтичні, антистресові заходи. Анонси публікують у мережі Фейсбук.

 

Про одну з таких арт-терапій інформує телеканал “Tv21 Унгвар”. Йдеться про арт-терапію «Вишиваємо емоції». Охочі можуть відобразити свої емоції на канві хрестиком. Саме ця арт-терапія пройшла в рамках проєкту TATOhub. Варто зазначити, що всі заходи в Закарпатській обласній науковій бібліотеці проводять безкоштовно, варто лише зареєструватися. Матеріалами та інструментами теж забезпечують.

Детальніше у сюжеті:

 

30 жовтня 2022р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*