На Закарпатті відкрили реконструйовану дамбу

У Берегівському районі 22 листопада відкрили реконструйовану лівобережну дамбу на р. Тиса на ділянці с. Теково — с. Гетиня. Про це повідомляють на сайті Закарпатської ОВА.
Мета проєкту — посилення транскордонного управління водними ресурсами та зменшення негативних наслідків паводків на Затисянщині. Окрім того, тепер дамба також допомагатиме боротися із засухою, — йдеться у повідомленні.
За словами першого заступника голови Закарпатської ОВА Мирослава Білецького, основним інфраструктурним елементом проєкту на українській стороні стала реконструкція лівобережної дамби річки Тиса протяжністю 9,5 км на ділянці між селами Теково і Гетиня. Будівельні роботи на об’єкті фінансувалися з двох джерел: за грантові кошти Європейського Союзу — понад 40 млн грн, з державного бюджету — понад 20 млн грн.
Ініціативу вдалося реалізувати в межах міжнародного проєкту "Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі рачок Тиса і Тур" програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина — Словаччина — Румунія — Україна 2014-2020 рр., — інформують в ОВА.
До теми
- Як розпізнати інфаркт вдома? - пояснюють в Закарпатському кардіоцентрі
- Новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош»: скористалися 31 тисяча громадян
- Коли Різдво приходить разом із захисниками: вертеп 26 Закарпатського полку НГУ
- Копач на гриби та обряди біля річки: автентичні різдвяні традиції Воловеччини
- Традиція бетлегемів на Рахівщині
- Які різдвяні традиції існують на Закарпатті
- Герої без зброї: фельдшер Михайло Сливка про робочі лайфхаки, легкі та важкі пошукові роботи за 13 років “гірського досвіду”
- Святвечір на Закарпатті: традиційна кухня та обрядовість святкування
- Втрачений Ужгород: як у місті католики Різдво відзначали
- "Найважчим є те, що ти залишив вдома дружину, батьків і дітей, і не знаєш, на скільки це часу" — Віктор Трошкі
- Різдвяний традиційний закарпатський хліб карачун: давні обряди споживання
- «Бограч-index» – грудень 2025: за місяць ціни на продукти змінилися на +7,9%
- «Бджолині крильця» родини Ленделів: від селекції карпатської бджоли до порятунку пасічників з усієї України
- Закарпатців закликають стати донорами крові напередодні різдвяно-новорічних свят
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння
- Поліцейські Закарпаття організували для ветеранів екскурсію на кавову мануфактуру
- Унікальна страва Полянської Гути: як готують рисильовані голубці
- Усіх небайдужих закликають допомогти 7-річному закарпацю, який бореться із генетичною хворобою, що поступово руйнує всі його м'язи
- Закарпатець з позивним «Беркут» врятував шістьох поранених побратимів: історія воїна Нацгвардії

До цієї новини немає коментарів