Жінки Закарпаття на благодійному вечорі зібрали 80 тисяч гривень для ЗСУ

Спікерками вечору були психологиня із 13-річним досвідом, гештальт-терапевтка, коуч Рената Ізай, яка спеціалізується на посттравматичних станах, панічних атаках, співзалежних стосунках, страхах та тривогах. Тема її виступу – «Жінка і війна: як справлятися?» Як бути свідомою і в ресурсі в нинішніх реаліях, як жінці залишатися жіночною?
«Етика чи естетика: нові правила соціальних мереж» — тема виступу провідної спеціалістки у сфері СММ-стратегії та розвитку особистого бренду Каті Брижань. Вона обговорила з учасницями таке поняття, як «не на часі», контент «із моря» і те, як інформація змінює світ.
Спеціальною гостею вечору була сучасна поетка із Хмельницького Настасія Семенюк. Її вірші під музичний супровід торкалися душі і змусили замислитися про найважливіші речі.
Музичний супровід забезпечувала кавер-вокалістка із Калуша Євгена Андріїв.
Захід супроводжувався аукціоном та розіграшем лотів, які надали різні заклади Закарпаття. Також на ярмарку за символічну ціну можна було придбати вироби, створені дітьми. Загалом протягом вечора вдалося зібрати 80 тис. грн, які передали закарпатським розвідникам 101-ї окремої бригади ТРО.
— Надзвичайно задоволена післясмаком від вечора, який відвідала 101 жінка – саме стільки квитків ми продали. Цей захід ми наважилися організувати у такий непростий час. Навколишні події гойдають нами. Усі ми то кидаємося волонтерити, то безсило падаємо на саме дно, не в змозі вийти із заціпеніння. Але ми повинні бути сильними. Повинні знаходити сили, щоб жити далі самим, допомагати нашим близьким і військовим на передовій. Саме для цього ми організували вечір – щоб разом пошукати джерело сили, натхнення, мотивації, віри у завтрашній день. Дякую всім, хто долучився до нашої справи, — прокоментувала організаторка події, власниця івент-агенції My Day Мирослава Малькова.
Лариса Липкань, Varosh.
Фото – Денис Кротков
До теми
- На Закарпатті реалізують проєкт комплексної підтримки ветеранів з громад «Повертаю себе собі»
- Вперше в історії Закарпаття: беатифікація священномученика Петра Павла Ороса
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Селище Дубове розпочало спільно з румунською комуною Мірешу спільний проєкт з покращення готовності до природних загроз
- «Бограч-index» – вересень 2025: за місяць ціни за продукти змінилися на - 6,2%
- В Ужгороді відбувся круглий стіл про роль ветеранів у формуванні нової української еліти
- Квитки з Ужгорода до Європи вже у продажі: розклад, ціни, вартість альтернативних маршрутів
- Результати НМТ 2025: з якими предметами найкраще впоралися закарпатські вступники
- 6-те місце в Україні: на Закарпатті за пів року ввели в експлуатацію понад 215 тис. м? житла
- На Закарпатті найменше розлучень: статистика за перше півріччя 2025
- Три громади Закарпаття вчилися управляти публічними інвестиціями
- Механізми підтримки громад: донори, інституції та реальні кейси
- Закарпаття: за останній тиждень підтверджено три десятки випадків COVID-19
- «Бограч-index» – серпень 2025: за місяць ціни за продукти змінилися на - 11%
- Нацпарк «Синевир» – домівка для понад 30 врятованих бурих ведмедів
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп
- "Повертаю себе собі" - проєкт, мета якого допомогти ветеранам і родинам знайти нові точки опори
- Стіл для найсміливіших із нас – традиція вшанування пам’яті про захисників України. Долучайтесь!
- Мистецька резиденція неподалік Ужгорода має шанс стати центром культурного життя Закарпаття
- Унікальне видання - за донат: Федір Шандор пропонує поповнити бібліоколекції виданням "Мілітарна хроніка Закарпаття"
До цієї новини немає коментарів