Закарпаттяенергозбут пропонує побутовим споживачам зручний спосіб подачі документів для укладання договору

Закарпаттяенергозбут пропонує побутовим споживачам  зручний спосіб подачі документів для укладання договору
Нагадуємо побутовим споживачам про зручний спосіб укладання договору про постачання електроенергії з ТОВ «Закарпаттяенергозбут» - оформлення заявки в режимі онлайн. Скориставшись такою можливістю, ви зекономите час на візит до постачальника, в той же час отримаєте послугу в найкоротші терміни.  

 

Якщо ви як побутовий споживач вирішили подати заявку на постачання електроенергії від ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk), вам достатньо зайти на офіційний сайт товариства за посиланням https://online.zakarpatzbut.energy/ або ж у правому нижньому куточку на головній сторінці натиснути на прямокутну рожеву кнопку, що веде на сторінку форми для подачі документів для укладення договору про постачання електроенергії.  

У формі необхідно вписати свої прізвище, ім’я та по батькові, адресу, з випадаючого списку обрати підрозділ постачальника, заповнити інші графи та обов’язково вказати номер телефону. Також до форми можна прикріпити документи, що необхідні для укладання договору (документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт). У разі наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП), необхідно накласти його на документи перед завантаженням.

Зверніть увагу: перед відправкою заявки обов’язково потрібно поставити галочку в графі «Даю свою згоду на отримання, зберігання і обробку персональних даних». Обробка персональних даних  здійснюється ТОВ «Закарпаттяенергозбут» згідно з вимогами Закону України «Про захист персональних даних».

У разі, якщо у вас виникли запитання чи труднощі з оформленням заявки, фахівці ТОВ «Закарпаттяенергозбут» завжди готові надати консультацію:  

•    у кол-центрі: 0800505960;

•    у інформаційно-консультаційному центрі: (0312) 42-99-92;

•    у Центрах обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3do3log.

Графік роботи: Пн – Чт: 08:00-17:00; Пт: 08:00-16:00; обід: 12:00 -12:48).

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) постійно турбується про своїх споживачів, створює нові сервіси, розширює спектр послуг, а головне – стабільно забезпечує електроенергією. Ми вдячні за ваш вибір та підтримку! 

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

 

28 лютого 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів