Марафон підтримки. Нацгвардійці взяли участь у благодійному забігу в Хусті

Марафон підтримки. Нацгвардійці взяли участь у благодійному забігу в Хусті
Нацгвардійці Закарпаття взяли участь у благодійному забігу в місті Хуст. Цього року традиційний захід зібрав сотні учасників.

 

Спортсмени бігли дистанції від 1 кілометра до пів марафону – 21 кілометр. Нацгвардійці взяли участь в командних естафетах 2 по 10,5 кілометра і 4 по 5,25 кілометра. Організатори забігу заявляють, що всі зібрані кошти перерахують на користь Сил оборони України.

«Коли ми дізнались про це цей захід, то зібрали команду з любителів бігу і зареєструвались. Мотивація дуже проста: наші побратими разом з військовослужбовцями ЗСУ разом дають гідну відсіч російській агресії, тому, якщо є можливість підтримати таким чином фінансово наших хлопців, то ми завжди це робимо. Ну, я в решті решт, чому б вранці в неділю не пробігтися з однодумцями? Це здорово! Добре, що вдалося знайти час і взяти участь у цьому марафоні. Та й я вважаю, що ми непогано виступили, бо наші хлопці в естафеті 2 по 10 з половиною кілометрів потрапили в топ 10, а команда, яка бігла естафету 4 по 5,25 стала третьою у загальному заліку. Тож, нам є чим пишатись», - розказав капітан команди – офіцер Національної гвардії України Дмитро Тробюк.

 

05 червня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів