В Ужгороді заборонили купання та катання на човнах й плавзасобах в межах міста

Рішення про заборону купання, катання на човнах та інших плавзасобах, використання засобів розваг на воді в межах Ужгорода підтримали напередодні на черговому засіданні виконкому міської ради.
Департамент міської інфраструктури має встановити біля водойм щити (плакати) з написами «Купатися заборонено», небезпечні для купання місця позначать буями з написами «Небезпечно». У школах та дошкільних закладах Ужгорода проведуть уроки з правил поведінки на воді відповідно до програми «Охорона здоров’я».
До теми
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу
- Молодь обирає службу зайнятості: Закарпаття - серед лідерів в Україні
- Сесія Ужгородської міськради: депутати не дозволили збільшити забудову біля озера «Кірпічка»
- Сезон літніх черг на кордоні: на яких пунктах пропуску Закарпаття очікується найбільший наплив
- Енергетика, земля та кладовище «Барвінок»: ключові теми сесії Ужгородської міськради
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів черговий особистий прийом громадян
- За результатами 8-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 16 заявників отримали позитивне рішення
- Ужгород перезавантажує інвестиційний портфель-2026: які проєкти отримають фінансування
- Емпатія як професійна навичка: в Ужгородській міськраді говорили про безбар’єрність
- 360 людей з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Ще 7 асистенток готові забезпечувати інклюзивний супровід для школярів в Ужгороді
- Близько 900 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Безбар’єрність починається з поваги: близько 30 закарпатських посадовців пройшли тренінг з інклюзивності
- Богдан Андріїв взяв участь у роботі IV Міжнародного саміту міст і регіонів
- В обласному центрі стартував артпроєкт «Безбар’єрність – це коли можеш за словами бачити людину»
- Майже 1,8 мільйона гривень виділили із бюджету Ужгорода на допомогу хворим містянам

До цієї новини немає коментарів