Смаколики – для захисників: Тоlk долучається до ініціативи з підтримки поранених військовослужбовців
![Смаколики – для захисників: Тоlk долучається до ініціативи з підтримки поранених військовослужбовців](/images/news/2024/5/max/ZEZ-2.jpg)
Компанії Групи Tolk, як соціально відповідальний бізнес, беруть активну участь у різноманітних ініціативах, спрямованих на підтримку дітей, соціально незахищених сімей, внутрішньо переміщених родин, ветеранів тощо. А зараз фахівці Tolk долучилися до чудової ініціативи волонтерської організації Закарпаття «Рух підтримки закарпатських військових» із підтримки поранених військовослужбовців.
Такі «вареничні вечорниці» проводять в Ужгороді щочетверга: зазвичай після закінчення роботи команди небайдужих колективів з усієї області приходять в офіс Руху, щоби разом виготовити велику партію вареників, які стануть смачною стравою для захисників, які перебувають на реабілітації в лікарнях краю.
Цього разу дівчата з Tolk разом із волонтерками Руху навіть встановили своєрідний рекорд – зліпили 1902 вареники! Робили їх з любов’ю та вдячністю, приправляли українськими народними піснями та гарним настроєм, і аж незчулися, як кілька кілограмів тіста й сиру перетворилися в смаколики.
«Ми ліпили вареники і думали про наших захисників, про тих, хто щодня ризикує здоров’ям та життям заради нас, заради того, щоб ми могли тут, у тилу, виховувати дітей, займатися своєю справою, допомагати, робити все можливе для наближення перемоги нашої країни, – відзначила директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Наталія Німець. – І ці відчуття єднання, причетності до спільної справи просто неймовірні».
Одна з працівниць товариства Анна Кузнєцова, чоловік якої захищав Україну, додала, що для поранених військових, котрі перебувають на реабілітації, подібна підтримка та увага дуже важливі:
«Знаю з розповідей чоловіка, як хочеться в лікарні відчути часточку домашнього тепла, любові, скуштувати улюблену страву. Сподіваюся, нашим захисникам вареники смакуватимуть!»
Усі приготовані вареники волонтери склали в морозильні камери Руху, а відтак заморожені та розсортовані вони потраплять до кухонних блоків лікарень, де їх і приготують для захисників.
До слова, майже дві тисячі вареників дівчата зліпили буквально за півтори години – робота аж горіла в руках. По завершенні вареникобатлу відзначали, що така спільна справа допомагає великому колективу ставати дружнішим.
Зі свого боку волонтери нагадують: підтримати ініціативу приготування вареників для поранених військових може кожен. Для цього треба зібрати власну невеличку команду та запитати у Руху підтримки закарпатських військових про час спільнодії.
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Архієрейська хіротонія: востаннє така подія на Закарпатті відбувалася майже 100 років тому
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- Закарпатців попереджають про високий рівень пожежної небезпеки
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- «Бограч-index» – липень 2024: за місяць продукти подешевшали на 6,5%
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
- Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- Закарпаття – прихисток для ВПО
- 21678 закарпатців порушили швидкісний режим на дорозі
- Як отримати допомогу на поховання пенсіонера?
- "Кікімора в косметичці": як волонтери на Закарпатті плетуть маскувальні костюми для військових
- Роботу медіа в умовах війни обговорюють в Ужгороді в рамках Форуму стійких медіа
До цієї новини немає коментарів