Майстер-класи із виготовлення вертепу діють в Ужгороді

На заняття запрошують усіх охочих мати вдома на різдвяні свята власноруч виготовлений вертеп. Загалом у серії майстеркласів заплановано 7 занять, на яких учасники виготовлять 15 вертепних фігурок, розповіла Varosh ініціаторка занять, волонтерка Галина Бабунич.






— Почали з немовляти Ісуса, тому що він найпростіший у виготовленні і є центральною фігурою вертепу, — каже вона. — Крім того, фігурка Ісуса задає розміри всього вертепу. Минулої неділі ми робили тварин: ягнят, віслючка. На наступному занятті учасники будуть їх розфарбовувати та декорувати і робитимуть наступні фігурки. Попереду в нас ще фігурки янгола, трьох царів, Йосипа та Марії і власне шопки.
В роботі використовують різні матеріали: папір, вату, фанеру, текстиль, солене тісто тощо.

Галина Бабунич каже: до участі у вертепній майстерні можна долучитися на будь-якому етапі. Тут учасники опанують техніку виготовлення фігур і зможуть продовжити разом з усіма, незалежно від пропущених занять. Найвища фігурка зазвичай сягає 16-18 см.
На вертепну майстерню охочих чекають щонеділі з 10.11 по 22.12.2024 об 11:00 у арт-просторі “ЛІС” (вул. Фединця, 37). Заняття підходять для дорослих та дітей від 10 років, молодші дітки можуть брати участь з батьками. Усі матеріали надаються. Вартість участі – донат на потреби ЗСУ від 100 грн. за одне заняття. Реєстрацію на заняття шукайте на сторінці Творчих волонтерів Ужгорода.
Зоряна Попович, VAROSH
До теми
- "Ми розпалили вогонь, аби хоч якось зігрітися": історія Юрія, який понад 20 років мандрує горами Закарпаття
- За перший місяць 2026 року Закарпаття прийняло п’ять евакуаційних груп із прифронтових областей
- Після важкого поранення переніс понад 10 операцій та планує повернутися у стрій: історія закарпатського поліцейського Івана Гучковича
- Освітній фронт Закарпаття: ректорка Наталя Шетеля про зміни, виклики та перемоги Академії
- Маленькі бульбашки — велика діагностика: у Закарпатському кардіоцентрі виконують унікальне обстеження
- Морозний виклик: як лісівники на Закарпатті допомагають диким тваринам пережити зиму (ВІДЕО)
- Стало відомо, чи багато закарпатців вакцинуються від грипу
- Сьогодні – Велике свято Стрітення Господнє: дата та історія, чому потрібно запалити свічку
- Допомога дровами: на Закарпатті лісівники підтримали центр соціального обслуговування
- Герої без зброї: водій-рятувальник Ігор Чепа про готовність там, де складно, силу духу та історії з рятувального життя
- «Бограч-index» – січень 2026: за місяць ціни на продукти зросли на 6,4%
- На Закарпатті зростає захворюваність на грип та ГРВІ
- Морози не зупиняють турботу: як лісівники рятують диких тварин взимку на Закарпатті
- Замість окупації — опір: історія офіцера Нацгвардії
- Від локального серіалу до великих екранів: як створюється повнометражна «Наша файта»
- Щоб хлопців замінило залізо: 26-й полк тренує операторів НРК
- Про найпопулярніші імена, якими називали новонароджених на Закарпатті у 2025 році
- Рись без кордонів: унікальний моніторинг розкрив реальну чисельність рідкісного хижака в Ужанському нацпарку
- ПДВ для ФОПів вдарить по місцевих бюджетах і цінах — позиція підприємців
- Елла Лібанова: Поки в Україні буде небезпечно, люди не повертатимуться, але тримати з ними зв’язок – ми зобов'язані

До цієї новини немає коментарів