У застосунку Резерв+ стали доступні відстрочки для людей з інвалідністю, дані про яких є в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери

Щоб оформити відстрочку, треба натиснути на три крапки на головному екрані застосунку Резерв+, вибрати пункт «Подати запит на відстрочку», а потім відповідну категорію. Згодом користувач отримає сповіщення із результатом. Якщо даних в реєстрі не знайдено, варто звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем проживання і надати оригінал первинного документа про підтвердження інвалідності та документ, що ідентифікує особу.
Заступниця міністра оборони з питань цифровізації України Катерина Черногоренко зазначила, що відстрочки для людей з інвалідністю через Резерв+ були одним із найчастіших запитів від користувачів. В Міністерстві й надалі працюватимуть над тим, щоб усі види відстрочок були доступні у застосунку і їх можна було отримати без черг та папірців.
Група комунікацій Закарпатського ОТЦК та СП
До теми
- У Резерв+ додалися дві нові відстрочки
- Чоловіки 25–60 років з обмеженою придатністю мають з’явитися на повторну ВЛК
- Закарпаття бере участь у грантовому конкурсі від ПРООН «Партнерство задля відновлення»
- У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді запрацювало оновлене відділення анестезіології та реанімації
- Ветерани та ветеранки можуть безоплатно отримати сучасні протези та реабілітаційні засоби від держави!
- Руслан Кравченко: ДПС на практиці доводить конструктивність співпраці з громадами
- Відбувся ІІ благодійний фестиваль народної весняної традиції села Сторожниця – «Маяліш»
- У Берегові завершують реконструкцію гуртожитку, який став прихистком для понад 50 ВПО
- Понад 19 мільйонів доларів на агромістечко для ВПО: на Ужгородщині збудують новий дім для 1000 людей
- Вмотивовану молодь за проєктом «Контракт 18-24» уже набирає і 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада
- У кожному регіоні України запрацюють центри підготовки громадян до нацспротиву: перший створили у 2023-му на Закарпатті
- Про перепроходження ВЛК до 5 червня
- Увага, нова загроза! російські війська почали застосовувати БпЛА, що розкидають вибухонебезпечні предмети
- Повернення після СЗЧ або дезертирства після 1 березня: фахівці роз’яснюють оновлений алгоритм дій
- Йосип Резеш: «Порушив перед Віктором Микитою питання альтернативи системі «Шлях»: ЗСУ та мирне населення потребують гуманітарних вантажів»
- В Ужгороді розповіли про ключові аспекти вступної кампанії 2025 у вищі військові навчальні заклади
- Уряд дозволив підприємствам комунальної критичної інфраструктури бронювати до 75 % працівників
- Розширено перелік бригад, до яких можна приєднатися за «Контрактом 18-24»
- Пільги для військовополонених та звільнених з полону. Що передбачено та як отримати?
- Працює гаряча лінія 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади для допомоги військовослужбовцям та їхнім родинам
До цієї новини немає коментарів