Правила пожежної безпеки від берегівських рятувальників
Коли вцілому на Закарпатті спостерігається зменшення кількості пожеж (410 випадків у 2016 році проти 683 у 2015-му), на Берегівщині склалася протилежна ситуація. Із початку цього року тут трапилося 24 пожежі, тоді як за аналогічний період минулоріч виникло тільки 18 загорань. Відтак надзвичайно актуальним для району стала організація пожежно-профілактичних відпрацювань. 13 квітня такий захід відбувся у с. Вари. До його проведення долучилися співробітники Берегівського міськрайонного відділу ДСНС, правоохоронці й активісти сільської ради.
Під час відпрацювання рятувальники обійшли житловий сектор населеного пункту, відвідавши понад 250 господарств. При цьому представники Держслужби з надзвичайних ситуацій поспілкувалися з чотирма сотнями громадян. Людям у черговий раз нагадали правила пожежної безпеки в побуті й застерегли від небезпек весняно-літнього періоду. Зокрема, мешканцям села наголосили на забороні спалювання сухої рослинності й описали, якої шкоди завдає така поведінка. Ці ж питання рятувальники обговорили з приватними підприємцями, що працюють на території с. Вари.
Традиційно «на десерт» співробітники оперативно-рятувальної служби залишили розмову з найменшими мешканцями села. Бійці ДСНС навідалися до місцевих загальноосвітньої школи й дитячого садочка. Використовуючи ілюстративні матеріали, дітям роз’яснили, як правильно поводитися з вогнем і що робити, коли невинні на перший погляд пустощі переросли в пожежу. Дітлахи ж, у свою чергу, пообіцяли суворо дотримуватися усіх рекомендацій рятувальників.
ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- Як чарівники із Благодійної організації "Знак надії" перетворюють переселенців на магів
- «Мав бронь, але пішов на фронт: історія 51-річного військового 128-ї бригади, який став піхотинцем»
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі
- Писанки, паска й обряди: особливості Великодня на Закарпатті
- Як святкували Великдень на Закарпатті: традиції та вірування
- Чому у 2026 році Великдень святкують у різні дні та чи можлива спільна дата
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- Шовдар, паски й плетені кошики: скільки коштує зібрати великодній набір в Ужгороді
- Як готують традиційну закарпатську паску?
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- Втрачений Ужгород: як на початку століття Великдень святкували
- Графік проведення пасхальних богослужінь та освячення пасок 4-5 квітня в Ужгороді
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- "Якщо не допомагати, війна не закінчиться скоро": як у Мукачеві колишній військовий Артем Орел ремонтує машини для ЗСУ
- Офіцери 128-ї бригади відвідали побратимів, які повернулися з полону
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова

До цієї новини немає коментарів