Нічне катання "з вітерцем" закарпатського горе-водія

У с.Водиця Рахівського району 24-річний водій мотоцикла «КТМ» без номерних знаків, перебуваючи в нетверезому стані, не впорався вночі з керуванням і перекинувся. В результаті в реанімації опинився він та його 26-річна пасажирка.
Трагічно закінчилася нічна їзда «з вітерцем» для 24-річного жителя с.В.Водяне Рахівського району. Сьогодні вночі хлопець повертався з гулянки на мотоциклі «КТМ» без номерних знаків разом із 26-річною односельчанкою.
На дорозі в с.Водиця п’яний водій не впорався з керуванням, влетів на швидкості у вибоїну, й мотоцикл перекинувся.
Внаслідок ДТП водій та пасажирка опинилися в реанімації Рахівської лікарні. Мотоцикл затримано на спецмайданчик райвідділу поліції. За фактом порушення ПДР розпочато кримінальне провадження.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- Сили цивільного захисту Закарпаття підвищують готовність до найскладніших викликів
- Мирослав Білецький напередодні Великодня зустрівся із духовенством краю
- На Закарпатті триває будівництво пункту пропуску «Біла Церква - Сігету Мармацієй»
- Робоча поїздка Мирослава Білецького на Тячівщину: будівництво інфраструктури, підтримка ветеранів, веломаршрут до ЄС
- Для аграріїв Закарпаття доступна низка державних програм підтримки
- Від 8 до 12,4 тис грн: закарпатські депутати просять КМУ підвищити мізерні зарплати працівників культури
- Закарпаття – серед лідерів економічного розвитку: область серед лідерів виконання урядових завдань
- На Закарпатті з робочим візитом – заступник міністра у справах ветеранів Фархад Фархадов
- На Закарпатті визначили кандидатів до Ради ветеранів війни за незалежність України
- Закарпаття отримало понад 5 млн грн інвестицій в обладнання для профтехосвіти
- Закарпатська облрада просить переглянути реформу старшої школи: йдеться про доступність освіти у гірських громадах
- На Закарпатті оголосили конкурси на здобуття обласних премій у галузі літератури та мистецтва
- Підтримка бізнесу: на Закарпатті презентували можливості програми «Зроблено в Україні»
- Закарпатські депутати просять КМУ відновити роботу пункту пропуску «Хижа – Тарна-Маре» на українсько-румунському кордоні
- 82,6 млн грн із бюджету Закарпаття першочергово спрямують на підтримку військових і ветеранів
- На сесії облради відзначили захисників Закарпаття
- На Закарпатті нагородили діячів культури, науки та громадського життя
- Графік відключення світла на Закарпатті у п'ятницю, 20 березня
- Безкоштовні гарячі обіди для всіх школярів: як на Закарпатті готуються до нового етапу реформи харчування
- Кадри для економіки: влада, бізнес та профтехи Закарпаття об?єднують зусилля

До цієї новини немає коментарів