Які молодіжні проєкти соціальної дії реалізують в Ужгороді?
В Ужгороді, як ми вже повідомляли, реалізовують проєкти, які перемогли у першому конкурсі молодіжних проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян.
В Ужгороді, як ми вже повідомляли, реалізовують проєкти, які перемогли у першому конкурсі молодіжних проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян.
П'ята річниця виходу з пекла та другий День народження – ті, хто вийшов із Дебальцівського котла, цей день називають не інакше. Серед них і Олександр Данилюк – єдиний хірург на плацдармі, що за 9 діб оточення провів понад 90 операцій. 18 лютого, в річницю пам‘ятної дати, Олександр презентував книгу «Ті, що стомилися боятися. Дебальцеве 2015 очима фронтового лікаря» у Книгарні Є в Києві.
Сьогодні – 5-а річниця виходу українських військ з-під Дебальцева. Бої за це місто на Донбасі в лютому 2015 року стали одним із найтрагічніших епізодів війни на сході України, загинули, за різними даними, від 159 до 205 наших воїнів.
На голодний шлунок заходити просто небезпечно, доки готуються чізкейки.
Цього тижня в Ужгороді відбулися громадські слухання, на яких обговорили зокрема детальний план території, обмеженої площею Кирила і Мефодія, вулицями Минайською, 8 Березня (до ЗОШ № 19), ЗОШ № 12, 15 та вулицею Заньковецької. Центром цього кварталу є парк Перемоги, або «Кірпічка», як його називають городяни. Через це на обговорення завітали й представники громадської ініціативи «Кірпічка», члени якої вже кілька років борються за те, аби територія навколо озера не була забудованою, а отримала статус рекреаційної зони.
Один апарат розмістили у реанімаційному відділенні стаціонару лікарні, а інший – у кабінеті функціональної діагностики у дитячій поліклініці.
Про це стало відомо під час чергової сесії Ужгородської міськради.
Цьогоріч у стрічці новин Фейсбуку помітно поменшало фото із подарунками до Дня святого Валентина. Чи то, як то кажуть, ще не вечір, чи й справді закарпатці поволі відходять від святкування Дня закоханих (або ж просто менше вихваляються подарунками, а більше насолоджуються одне одним). Ми в Uzhgorod.net.ua зібрали трохи жартів, якими діляться закарпатці й готові представити їх вам у нашій традиційній добірці з соцмереж.
Влада і Діма знову в ефірі.
Таке рішення прийняли зараз на засіданні протиепідемічної комісії в Ужгородській міській раді.
І хто сказав, що історія нудна? Для цікавих досліджень не потрібно лише вчити напам’ять дати, і це точно знає закарпатець Михайло Маркович. Ось уже кілька днів поспіль у Фейсбуці набирає популярності рубрика «Архівне фото від Марковича»: Михайло постить давні світлини рідного села Майдан, що на Міжгірщині, доповнюючи їх короткими, проте цікавими історіями! Ми вирішили поцікавитися в автора, як виникла така ідея популяризувати малу батьківщину в соцмережі. Зацікавилися? Читайте:
Скористатися святковими березневими вихідними закликає Укрзалізниця: на святковий вікенд з нагоди 8 березня компанія призначила додаткові потяги.
120 камер нині підключено в систему відеоспостереження Ужгорода: 69 оглядові, 18 - на розпізнавання номерних знаків, 33 камери підприємців, повідомляє Ужгородська міська рада. Як працюють камери, що дає відеоспостереження?
На початку квітня 2019 року наше видання інформувало про вкрай важливе рішення, схвалене депутатами Закарпатської обласної ради – було затверджено зону санітарної охорони водозабору Минай Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода». Тоді в Ужгородському водоканалі назвали це рішення доленосним, адже в ньому йшлося про збереження ресурсів чистої питної води для всього обласного центру Закарпаття. Проте питання, важливе для понад стотисячного міста, виявилося не до вподоби адміністрації Коритнянської сільської ради, для якої, вочевидь, важливіше розділити землі в охоронній зоні під приватні земельні ділянки…
Сьогодні на офіційному відкритті організатор – голова Асоціації пасічників Закарпаття Володимир Лях – зазначив, що цей фестиваль проводять уже всьоме. Цьогоріч він зібрав майже чотири десятки підприємців, зокрема 15 пасічників, як із Закарпаття, так і з інших областей: Івано-Франківської, Хмельницької, Черкаської тощо.
Кореспондент Uzhgorod.net.ua помітив ремонтні роботи на даху будівлі профспілок в Ужгороді на площі Народній.
«Шитемені» (закарп. діал.) – випічка, тістечка, торти.
Як уже писали ЗМІ, з 1 лютого в Ужгороді стартувала в тестовому режимі система часткового безготівкового розрахунку в муніципальному транспорті міста.
На Закарпатті стартував новий проєкт "Б’ютифул Карпати", який презентуватиме на однойменному каналі в YouTube атракції регіону, як-от центр реабілітації ведмедів на Синевирі, а також історії успіху місцевих жителів.
Відтепер на Закарпатті лікувати аритмію зможуть у найсучасніший спосіб – методом кріоабляції.