Суворість Карпат і злагоджені дії: неймовірна історія порятунку на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)
Історія про вражаючий порятунок.
Історія про вражаючий порятунок.
На щастя, усіх блукальців знайшли рятувальники.
У фінальному епізоді "Землі, наближеної до неба" ми розповімо про цікаві місця де можна ходити пішки, а таких локацій є багато!
“Цей рушник має понад 100 років. Але цінний він не тільки тому. Його вишила моя бабця, будучи юною дівчиною. От саме на ньому і вчилася. Це її найперша робота”, — простягує руку до рушника на стіні Тетяна Каганець, завідувачка клубом у селі Лубня на Великоберезнянщині. Поруч — десятки інших рушників, килимів, одягу, предмети побуту. Тут можна побачити плетений з лози шкільний портфель та табель успішності 1920 року. Жінка уже понад 10 років збирає докупи те, що сьогодні ми називаємо самобутньою культурою, історією, національною пам’яттю. Та відвідувачі у музеї — рідкісні гості.
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв доручив активізувати розвиток туризму – однієї з пріоритетних для міста галузей, яка ще й зазнає вже майже впродовж року суттєвих втрат від карантинних обмежень через коронавірус.
То сніг, то дощ - і цьогорічна зима не тішить любителів гірськолижного відпочинку. Тому як тільки паде перший сніг - всі, хто любить лижі та сноуборди, знімаються і їдуть в гори. Так, можна було покататися позаминулими вихідними, а вже минулими близько 70 % снігу змило дощами.
Ці кадри – і фото, і відео – відзняв туризмознавець з Мукачева Максим Адаменко у грудні 2020 року.
Які лишень тварини не живуть на Закарпатті?
Роман Гелемб`юк створив інтернет-платформу "В похід Карпатами", де зібрано все, що потрібно для гірської мандрівки. Платформа має свій додаток для Android.
Малосніжна зима 2019-2020го стала кризовою для багатьох закарпатських курортів. Тож на весняний «сакуровий» туристичний сезон місцеві працівники туристичної сфери покладали не аби які надії. Останні сподівання розбилися на друзки об локдаун. Та чи справді усе так погано? Uzhgorod.net.ua спробував проаналізувати.
Під час локдауну, який триватиме до 25 січня, з невеликими обмеженнями, але працює мукачівський замок «Паланок».
Карантин посприяв локальному туризму.
За словами власників фермерських господарств, що займаються вирощуванням буйволів, це тварини доволі норовливі, однак, у той же час досить дружелюбні.
До 24 січня Україна живе в посилених карантинних обмеженнях. До цього часу заборонена робота будь-яких розважальних закладів. Проте чимало людей хочуть відпочити і постає закономірне питання – де?
6 разів виходили в гори на пошуки заблукалих з початку цього року рятувальники.
В Ужгороді запрацював мобільний додаток TravelFellow, створений українцями. Це онлайн гід, який допомагає планувати самостійні, вільні подорожі містами України. В додатку зараз позначені майже 120 пам’яток та знакових місць Ужгорода, а у найближчі тижні їх стане ще більше. Додаток запустили минулої осені, він вже працює у Львові та Києві та Одесі.
Як відомо, локдаун не є перешкодою для гірськолижного відпочинку, і наразі це один із небагатьох видів туризму, який можуть собі дозволити українці.
Протягом новорічних вихідних – 01, 02 та 03 січня замок «Паланок» відвідали 3,5 тисячі туристів.
Озеро Синевир – справжня родзинка Західної України, яка приваблює мандрівників досі