Чи скористались ужгородці "чорною п'ятницею"?

Батьківщиною «Чорної п’ятниці» є США. У 1961 році цей термін використовували для образної назви жахливих заторів у Філадельфії, що утворювалися після Дня подяки.
Сьогодні «Чорна п’ятниця» — це 24 години розпродажів, які влаштовують відомі марки для своїх покупців. Ужгородські підприємці також приєдналися до акції.
У свою чергу, сайт міста Ужгорода запитав городян, що вони думають про Святий день шопоголіка?
«Ідея хороша, у Європі вона вже давно діє. У вільний час обов’язково піду. Жінка збирається на шопінг, от якраз обмінює валюту», — розповідає чоловік.
До обмінника, тим часом, підходить ужгородка Надія:
«Знаю про цей день. Сама уже була в «Дасторі», хороші знижки там. Зайшла у взуттєвий, там можна придбати одну пару, а інша обійдеться в 1 копійку. Але не купила їх. Хто має великі гроші, той собі може позволити».
Ідемо на зупинку, де зазвичай багато людей. Раптом хтось із них саме за покупками зібрався. Питаємо про акцію у представників старшого покоління. Пан Юрій не хоче зізнаватися, що нічого не знає про Чорну п’ятницю, тому впевнено відповідає: «Ну раз чорне, значить щось траурне». На інформацію про День знижок реагує без захоплення: «Зрозуміло. Я в магазини іти не буду ніякі».
Що ж, ідемо питати молодь – народ, який завжди ласий на круті гаджети і стильний одяг, та ще й за малими цінами.
Юний Сашко вже чув про таку можливість:
«Так, так, знаю. Якраз чекаю друзів, обов’язково буду іти кудись по магазинам».
Цікаво, що скажуть про особливий день у супермаркетах їх працівники:
«Звичайно, більше людей сьогодні прийшло до нас, - говорить один із працівників магазину побутової техніки - Не сказав би, що якісь великі знижки на товари. У нас, знаєте, народ який: приходьте, беріть за 10 тисяч, а в подарунок ви отримаєте ручку. А якби ще й «шарики» надути (сміється – авт.), це безпрограшний варіант».
Кожен реагує на «Чорну п’ятницю» по-різному: хтось бачить у цьому ще один спосіб збути товар, а хтось радіє можливості зекономити. Якою б не була правда, але День божевільного шопінгу уже роками триває у всьому світі.
ТОП-5 цікавих фактів про «Чорну п’ятницю»:
- Чотири роки тому стався досить дивний інцидент в магазині «Walmart». В ході розпродажу в “Чорну п’ятницю” жінка вразила близько 20 осіб перцевим спреєм, щоб вони не потрапили всередину магазину. Більш того, при цьому вона прикривалася своїми дітьми.
- Одна мешканка США так хотіла придбати собі новий телевізор з великою знижкою, що просиділа в черзі 2 тижні.
- У 2014 році 133 мільйони американців взяли участь в акції, витративши майже 51 мільярддоларів.
- Загалом на покупки у «Чорну п’ятницю» люди витрачають близько 50-60 млрд доларів. На ці гроші можна купити по парі взуття для кожного жителя Індії.
- Багато працівників в цей день беруть відгул.
До теми
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- День спільної пам’яті, тиші й молитви: чому закарпатці 1 листопада поминають померлих
- Пітятко, ружа, тинґириця, калап, ґарадичі: топ-25 слів закарпатського діалекту
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- На Закарпатті побільшало злочинів за участю неповнолітніх, але зменшилася кількість тяжких правопорушень
- Імпровізація через емоції: в Ужгороді діє плейбек-театр для підлітків та дорослих
- Кожна дитина важлива - "Дорога життя" в Ужгороді доводить це вже 26 років
- На Закарпатті переселенка з Шостки вирощує понад 150 сортів троянд
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Із початку року на Закарпатті всиновили 52 дитини
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- 6-те місце в Україні: на Закарпатті за пів року ввели в експлуатацію понад 215 тис. м? житла
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання

До цієї новини немає коментарів