Через заміну серверного обладнання тимчасово не працюватиме головний пункт переходу на кордоні зі Словаччиною

У середу, 21 червня, з 11:00 на пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» Закарпатської митниці ДФС буде тимчасово припинено оформлення легкових та вантажних автомобілів.
Причина – регламентні роботи, а саме: заміна серверного обладнання.
Орієнтовна тривалість проведення робіт – 3-4 години.
Митники рекомендують подорожуючим на легковому автотранспорті обрати найближчий прикордонний пункт пропуску: «Малий Березний – Убля». Цей пункт пропуску працює у цілодобовому режимі.
Ті, хто прямує до Словацької республіки також можуть з 8:00 по 20:00 скористатись прикордонним переходом «Малі Сельменці – Велке Слеменце».
Джерело: ДФС у Закарпатській області
До теми
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- У Карпатському регіоні триває зимова заготівля шишок для створення майбутніх лісів
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- За слідами на снігу і не тільки: стартував зимовий облік тварин у карпатських лісах
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Морозний виклик: як лісівники на Закарпатті допомагають диким тваринам пережити зиму (ВІДЕО)
- Допомога дровами: на Закарпатті лісівники підтримали центр соціального обслуговування
- Морози не зупиняють турботу: як лісівники рятують диких тварин взимку на Закарпатті
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Легенди, страви та цікаві факти: як переселенки Тетяна та Олеся створили настільну гру "Закарпатський квест"
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Свята без шкоди лісу: лісівники розповіли, скільки новорічних ялинок реалізували на Закарпатті
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток

До цієї новини немає коментарів