Що і де сьогодні "чинять" комунальники міста Ужгорода?

Що і де сьогодні "чинять" комунальники міста Ужгорода?
Сьогодні в Ужгороді працівники КБК продовжують капітальний ремонт тротуарів на вулиці Будителів (викладають ФЕМ-плитку), капремонт вулиці Можайського (влаштовують бордюри, покриття з ФЕМ-плитки), реконструкцію перехрестя Перемоги-Легоцького, реконструкцію інженерних мереж на площі Ш.Петефі (підготовчі роботи).

 

Поточні ремонти дорожнього покриття КБК робить на вулицях Шевченка, Загорській, Крилова, Митній. На площі Ш.Петефі, 2, 3 - капітальний ремонт покрівель житлових будинків.

Поточний ремонт проїжджої частини Ракоці роблять працівники ТОВ «БК Антрол». Це ж підприємство займається капітальним ремонтом на вулиці П. Мирного і капітально ремонтує внутрішньоквартальну каналізаційну мережу на Легоцького, 3-13 (прокладання труб).

Триває капремонт вулиці Перемоги (від вул. Легоцького до с. Сторожниця) – працівники товариства «Олександрія Кепітал» облаштовують бордюри.

«ФемБуд» викладає ФЕМ-плитку у рамках капітального ремонту внутрішньоквартальної території на вулиці Легоцького, 60-62.

Капітальний ремонт водопроводу та каналізації житлового будинку робить ТОВ «Аква-Реконструкція» за адресами: вул. Толстого, 31, вул. Залізнична 4/22.

Ставлять кам’яну бруківку на площі Поштовій працівники «БК Капітальна» (капремонт тротуарів).

Ремонтують покрівлі житлових будинків також на площі Ш.Петефі, 38, пр. Свободи, 7/26.

«Закарпателектробуд» проводить заміну лінії, встановлює світильники вуличного освітлення на вулиці Корзо та у пасажі Баті, міняє лампи на площі Жупанатській, вулицях Стрільничній, Сливовій, Грушевій.

Косять зелені зони на набережній Незалежності, проспекті Свободи, прополюють квітники та підстригають живопліт у місті працівники підприємства «УжАгромікс». «АВЕ-Ужгород» косить вулиці Анкудінова, Мукачівську, Руську, Коцюбинського, а «Прибиральник Плюс» – вулицю Легоцького. Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на проспекті Свободи, 31, вулицях Плеханова, Сечені, Срібній, Докучаєва, у провулку Університетському («АВЕ-Ужгород»).

Вночі вулиці міста прибирали із застосуванням спецтехніки працівники КШЕПу.

Джерело: Офіційна сторінка Ужгородської міськради у ФБ

 

18 вересня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів