Всі вимагають ідеальних водіїв, але не хочуть змінитися самі і вважають, що світ має крутитися навколо них – Володимир Козун


— Про випадок у маршрутці №12, в якій водій відмовив учню у безкоштовному проїзді. Перечитав всі коментарі за тиждень до опублікованої інформації і у ЗМІ і у двох групах. Так, водій поступив не по людяному. Хоча чомусь думаю, що він не виганяв учня з автобуса, а просив його оплатити проїзд. Якщо так, - то все згідно правил. Але зараз не про це. Всі вимагають ідеальних, адекватних, вихованих і т.д. водіїв. Вони беруться не з космосу, а із нас, нашого середовища. Якщо по коментарях в мережі скласти психологічний портрет дописувачів, то більше половини із нас не можна було б допускати до роботи із людьми через невідповідність критеріям, яких ми і вимагаємо. Чому ми самі не міняючись думаємо, що весь світ повинен крутитися навколо нас любимих? Дехто збирався йти бити водія і перекинути маршрутку. Не знаю цього водія, але приведу цифри по АТП. З початку року плинність кадрів по водіях - 38%, звільнено 62, прийнято 39 осіб. У якій фірмі чи підприємстві більше? Хтось зазначив про величезні заробітки водіїв. Йдіть до нас - заробляйте. Не їдьте за кордон. І ще. Куди йдуть кошти з міського бюджету на перевезення пільговиків? Йдуть на покриття витрат на перевезення 27 тисяч пільговиків, які є в місті та ще декілька тисяч районних гостей міста. На перевезення 14,6 тисяч учнів міських шкіл кошти не виділено. Вже очевидно із заяви міністра соцполітики, що із 2019 року кошти будуть виплачуватися безпосередньо пільговикам. Щоденно учні здійснюють до 3000 їздок по місту, їздять на підроблених посвідченнях, районні школи видають своїм учням такі ж посвідчення як у місті. Не всі водії це бачать. Підробляють і студенти. І тут один випадок перекреслює все. Згідно відповідної постанови Уряду учні мають право на пільговий проїзд зі знижкою 25% від вартості квитка. В нас безкоштовно. Відділ транспорту міськвиконкому розмістив роз’яснення. Все об’єктивно. Чомусь вже коментують, що крайній учень. Де там це сказано. Немає. Ось такі, якщо коротко, думки від перевізників, - написав Володимир Козун.
До теми
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси

До цієї новини немає коментарів