Ужгород візьме участь у національному конкурсі "Молодіжна столиця України"
За участю заступника міського голови Олександра Білака, представників управління спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, громадських молодіжних організацій міста доопрацювали підготовану заздалегідь анкету, де прописані аспекти майбутньої співпраці молоді з владою міста.
«Впевнений, що після спільної злагодженої роботи нас чекає успіх незалежно від того, чи виграємо цей конкурс, адже заплановані заходи, які ми зазначили у анкеті обов’язково проведемо. Ми намагалися об’єднати у заявці інтереси всіх категорій молодих людей, не тільки студентів, а й тих, хто вже закінчив навчання у вищих навчальних закладах, чи тих, хто тільки навчатиметься. Сподіваюся, що заходи, які будуть втілені у 2018 році, сприятимуть, аби молодь не покидала рідне місто, чи навіть країну у пошуках кращого життя, а мала можливість реалізовувати себе тут», – зазначив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак.
Конкурс "Молодіжна столиця України" проводиться за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Українського інституту міжнародної політики та Національної молодіжної ради України. Основною метою є активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням та сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міської ради







До теми
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Майже 45 років записів: в Ужгороді презентували третій том «Щоденників Івана Чендея»
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- Безоплатне навчання клінерок триває в Ужгороді: відкрита реєстрація
- В Ужгороді відбулася зустріч-пам'яті до 104-ї річниці від дня народження письменника Івана Чендея
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- «Цей ліс живий, у нього добрі очі…»: у Карпатській філії відзначили переможців молодіжного фотоконкурсу

До цієї новини немає коментарів