16-річна юнка загинула під колесами іномарки на Закарпатті

Сьогодні, 13 квітня, о 16:35 до поліції Мукачівщини надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги про смерть 16-річної мешканки села Іванівці, що на Мукачівщині. Слідчо-оперативна група, яка виїхала за викликом, встановила, що несумісні з життям травми дівчина отримала в результаті аварії.
Попередньо встановлено, що 21-річний водій автомобіля «Ford Mondeo», мешканець Хуста, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дівчину, котра переходила дорогу на пішохідному переході. Дорожньо-транспортна пригода відбулася на трасі «Київ-Чоп» поблизу рідного села потерпілої. Приїзду слідчих водій дочекався на місці автопригоди. Станом на тепер його доставляють до лікарні для медосвідування на вміст алкоголю в крові.
За фактом аварії у поліції розпочали слідство. Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого. Слідство у справі триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Трагедія, якої можна було уникнути: на Закарпатті розслідують смерть дитини через бездіяльність матері
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- Рятувальники Закарпаття: 40 людей вдалося врятувати з вогню у 2025 році
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- 19 постраждалих унаслідок ракетного удару по Мукачеву - наймолодшій 22 роки, найстаршому – 63: уточнені дані від ОВА
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- У лікарні помер 16-річний закарпатець, який отримав поранення після вибуху гранати
- ДБР розслідує обставини смерті громадянина України – етнічного угорця – в лікарні на Закарпатті
До цієї новини немає коментарів