Фірма "Антрол" взялася за капремонт частини вулиці Перемоги біля "Велмарта"
Минулого року на частині цієї дороги працювала компанія «Олександрія Кепітал», однак у зв’язку з порушенням термінів виконання робіт міська рада в односторонньому порядку розірвала угоду з цим товариством і оголосила нову тендерну процедуру, переможцем якої стала фірма «Антрол».
Сьогодні безпосередньо на місці робіт із підприємцями, заклади яких розташовані поруч, зустрілися директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабидорич та керівник фірми-підрядника, яка виконує роботи, Володимир Петах.
Підприємці нарікали, що до їхніх магазинів через перекриття дороги немає можливості під’їхати постачальникам і клієнтам, покупцям. Дійшли згоди, що поки вздовж однієї частини робитимуть траншею для зливової вуличної каналізації, з іншої забезпечать проїзд. Така можливість буде вже до кінця цього тижня.
Повністю роботи на цій ділянці Перемоги планується завершити до 1 серпня.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?

Зроблять тротуари з плитки і на цьому все скінчиться. Видно, хтось із влади дуже лоббірує такі "капремонти". Як приклад - пл. Кирпи, вул. Гагаріна ... Що, погода не дозволяє продовжувати роботи? Складається враження, що хтось робить бізнес на тротуарній плитці, а решта - по барабану.